Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó reggelt! bogyo itt agy?,
tőőőőőőtés.
Én meg házi páleszt töltök a pofámba.
hú bakker ez volt az év leg szebb hozzászólása
na akkor befutott szeki
el sem hiszem bogyó mit írtál
generátor szénkefe
tehát: a 99-esben motorblokk bal oldala kiálló arany színű dekni hat pöccsel a tetején.ez alatt lapul a generátor tekercs amiben indukálódik a feszültség . a főtengely bal végére felszerelt szabadonfutó/állandó mágnes kompozíció segítségével lehet forgásra birni a főtengelyt, és az állandó mágnes segítségével indukálódik az előbb említett generátor dekniben fixen 4db imbusz csavarral rögzített generátor tekercsben a feszültség. ez a feszültség több mint a motor elektromos rendszerének ellátására szükséges mennyiség ami a motor fordulatszámával arányosan nagyobb/több lesz, a feszültség szabályzó szerepe ezen feszültség stabilizálása és a felesleges feszültség hő energiává át alakítása, az akkumulátor egyenletes feszültséggel történő töltése.

én meg most feltöltöm a poharam muskotályos borpárlattal ami monsterbe van keverve.................................töltés.
végre stabil netem van erre mindenki szét széled mi van büdös vagyok ?
Majd ha meg hívsz.
zsevasz drusza mikor gyüsz felénk?
Szeva drusza
gondoltam de akkor is tecik különben is nem nézed a barétok közt amúgy meg szia kacsód hogy van?
Te zozó
Itt mindenki olvassa a viccek topicot is...
Ismerkedés a diszkóban
- Van autód?
- Igen.
- Az jó! És milyen színű?
- Kék.
- Az szép! És hány személyes?
- Kettő.
- Hűha! És hány köbcentis?
- Hatezer.
- Ahh... hú, az nem semmi! És milyen
gyártmányú?
- IFA.
még nézesd meg a kondenzátort,és a fesszabályzót
mérted már multiméterrel ahogy montam? generátornak sok baja lehet.......szénkefe....stb nekem konkrétan 1X le volt szakadva a vezeték a forgó tészről.........de 1 jó villamoság szerelő meg tudja nézni és csinálni ha a tekercs sérült,na akkor cseréld még a szigetelő réteget is maszekol6od lakkal
Konkrétan nem tudom mi a baja, feltöltöm az akksit, és egy úton lemerül. Úgy tűnik mintha nem töltene vissza a gép. Az akksi jó. Mi lehet a gond?
jó estét me mi baja hogy másik kell?minden javit6tó de ha be fut a Szeki talán neki van
A sok csöves igen sokat iszik
Na most jöttem a céges bulirol.
Jó estét.
hu-húúúúúúúú
sok
ja,jó estét...
Jó estét Urak!

Mennyibe kerül egy 99-es modellhez egy generátor?
na,neked is agregát ki kapcs villany leoooo jócaka
na..........mindenki csomagolja az ajándékokat
Jóccakát...
tamás.
pénzért bárhol elnézőek ha meg találod a megfelelő helyen a megfelelő embert. eccerű, ha megfizeted az általuk nyújtott szolgáltatást akkor azt kérhetsz amit akarsz! nem te szabod meg az árakat, de olyat is kérhetsz amitől másnak a haja égnek áll. volt már pár esetem amikor én kértem ,ők szolgáltattak és fizettem, mindenki más tarifával dolgozik, és mindenhol a más a tarifa. ha kapsz olyan szolgáltatást amit máshol nem, és kifizeted rendesen akkor a neved hallatán nem köpnek egyet ha nem azt kérdik: miben segíthetek tamás?