Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

canáry!

a vfr fórumon most láttam egy szürke kerekű vfr-t olyan színben mint a te felnijeid. akkor inkább fekete vagy ZŐD, de az a vfr az naon világos!

mondjuk én pont gyűlölöm a szürke színt.
én is hallottam szét eső 2008-2009-es zx6R-ről ami nem bírta a verseny igénybevételt, blokkot cseréltek és azóta is nyomják vele.

viszont szét eső honda cbr 600rr blokkról nem hallottam, csak megy csak megy, csak megy...................................................................
..
tehát tamás csak akkor terrorizálj ha van bizonyítékod!
az, hogy ez mekkora presztizs veszteség a kawasakinak azt szerintem nem lehet pénzbe önteni, ez akkor felégés hogy elég biztosan megingassa a kawasaki sportmotoros ágazatát és a motorsport szerelmeseinek a kawába vetett bizalmát. nem is beszélve a wsbk-ra készülő csapatokról az AMA brittSBK és a hosszútávú VB-csapatait, akik nem vagy csak minimális mértékben változtathatnak a motorok belső kialakításán.
a négy motorgyártó japán legkisebbjéről beszélünk. egy teljesen új konstrukció bevezetéséről beszélünk, had emlékeztesselek hogy a wsbk bajnok motor aprilia motorjai az első teszteken ami hivatalos újságírói bemutatók voltak sorra estek szét hajtókar szakadási hibával--ha gondolod keresek róla cikeket--álltak meg.
mutass légyszi egy olyan hírt hogy szét esett egy zx10R 2011-es változata. csak akkor csorgasd a nyálad ha tényleg láttál is szétesett motorblokkot.
ezek a motorok magas fordulatra vannak hegyezve, tehát a hajtókarnak és a csapágyazásnak is bírnia kell az üzemi viszonyokat.
több éve mikor a F1 még a versenyről szólt olvastam cikket arról hogy a Mc Larenn akkor olyan csapágyanyagot vásárolt ami az arany akkori -ha jól emléxem-világpiaci árának min.5x-ét érte, és képes volt a v10 vagy v12-es motort üzemi 20000 fordulatig pörögni és azt a terhelést elviselni. amikor ez kipattant a ferrari megóvott és verte a nyálát de a lényeg hogy létezik olyan anyag ami elviseli ezt a fordulatszámot.
a másik lehetőség a kawa régi hibájainak egyik vissza térő rémképe a nem megfelelő olajzási rendszer ami sok kawánál már a min. olajszint elérésekor nagy terhelésnél kenési problémákat okozott.

elég volt begépelni........
Felenk tiszta takony az ut
En nem menttem
F.A.SZ. vagyok
Se idom ,kedvem + plane nem lemosni
hát én nem motoroltam de fül tanuja vótam egy 636 és 1 kis yamaka fel ébresztésének
a kawavifer az nagyon kemény
http://totalbike.hu/hirek/2010/12/23/magas_fordulatszamon_hal_meg_a_kaw
asaki/
Szeki hol elnézőek a vizsgabiztosok? Hova vigyem a supermotót?
lemostam és bemelegítettem, na meg azé megfüstöltettem a cserés metzeleremet. most full büdös az egész szerkóm, nincs szél így kaptam én is belőle. de még lehet meek a kawavfr-el.
Nagyon baba lett a muszerfal!
Lattad a kepeket?
Ez így van Fazi!
Szevasztok trogerek!

F.A.SZ . aki ma nem motorozott!
vigyétek a genezist utra
jó estét mindenkinek ...........te Szeki.......ugy ég ez a bio brikett mint a zsirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr csak 3 zsákkal tudtam venni mert fogyó áru
itt már mennek a superlotyók ezerrel.
a gogle bácsinak beírod hogy útvonal tervező.
rákattintassz.
beírod hogy panyesz idulásnak.
beírod érkezésnek hogy xy.
és percre pontosan méterről méterre leírja merre kell menned, csak ki kell nyomtatnod vagy másolnod az utitervet.
remélem segítettem. de megpróbálom elintézni.
tegnap estig javítottam egy 325kg elektromos kályhát, sztán meg kaptunk az egyik havertól és a hugától egy ingyen repi karkötőt az aqatiqumba és a thermálba. a thermál langyos vize után az aqatiqumban jött a csúzdázás. az első lejövetelem után jött a gixeres cimbora , még jó hogy meg vártuk míg kiesik a kukacból,szerinted? hallottuk hogy elindul a kukacban, de a vége felé égtelen csikorgás jött a kukac belsejéből. hát a cimbora fékezte magát kézzel lábbal meee betrassolt a sebességtől meg a csőtől. a kukac végén ahol ezerrel vágódsz a vízbe ő ott ki csak ki csorgott a kukacból. a nagy kupolában lévő két csúzdára fel sem tudtuk csalni nem hogy még le is ment volna rajtuk.
szeki a brikettet eltudod rendezni?
jó reggelt indulok mester
mindenkinek jó reggelig aludni!
Mert ti olyan rendesek vagytok!
De jó kedved van, hogy kora reggel tapsviharral köszöntesz minket...