Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na, megyek aludni,. mert mindjárt fel kell kelnem... Jó éjszakát...
viszont arra rájöttem ha ugy álitom le hogy lekapcsolom a gázt tehát nem a gyujtást hanem jár a motor és gázt lekapcsolom utánna durrogás nélkül indul nem sokat kap ez te már kacagnak a határon és fogják a fülüket ha inditok na jó éjt me reggel kelek
majd beállítom neked úgy, hogy csak na...:-)))))
bacod most jöttem haza ódaátrul álit gattam amit montál jobb lett............mostmár csak kicsit pukkan
Sziasztok... :-))) nem nagyon értem a listákat... egyikben szerepelek a végén a másikban nem... Bogyesz... én tuti megyek, foglalhatod....
jó estét..........
Az egyik oldalon jön a teve, a másikon megy.
szerintetek hogy mutat
mit akarsz?
na pá léptem külföldre
nagyon hejes na majd akko elmagyarázom és meg nézed szeretettel várunk
Na ez az hogy ha megyünk is valószínű egy napra max 2 de szerintem a szombati nap a tuti semmi pénzért nem hagynám ki a bulit vagy legalább is egy részét
kicsit bonyolult.....még de ha jössz majd szeptemberben elmagyarázom
Na hova tünt a szobamotoros Himi?
Miért nem teszed fel a netre?
Csináltunk volna belőle rotakapát
Kár mert ha csórt lenne akkor érdekelt vóna
öööööööööö csak ugy anyukám vette szülinapomra(szeptember 3 ) csak nem tudta hogy én SUZIS vagyok nem tudom mi lesz a sorsa pénz kell belőle tiszta nem lopott törzs könyves,szervizkönyves nem hiteles 1.7kéne érte és nem diezel hanem KÁPÉ
Na most meg mindenki el slisszolt
Te pedofil má megint beszósz
És mit keres nálad?
2006-os sötétitett bubis pelxi,bukógomba,fokozatjelző,üléspup,dupla raptor dörgők+gyári is,önlis kormány gátló,10.000km-er uj slik gumik és...................ZŰD