Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem a fehér-zöld kawa pólóban voltál?
na mindegy,akkor láttad a 9-es bagázst
legközelebb vegyülj közénk nyugodtan
ja, meg szeki-vel is találkoztam... Ő vitt oda a többiekhez, csak nem tudtad, ki kicsoda...
Ahogy felértünk arra a szintre, ahol a motork álltak, balra, kb 20 méterre a bejárattól...:-) voltam ott, ahol a zx9-ekvoltak, csak nem ismertem senkit és engem sem senki,,, egyedül pipivel találkoztam.... sedu-val mentem, de haza már külön jöttünk, mert lemerült a telom, és nem találtam sehol... nem is volt baj,mert így hazafelé olyat motoroztam... végig 250-280... nagyon állat volt...
nem láttalak,merre voltál?
ááááá ezt nem lehet elmondani, mekkora király volt....
azé nyomtam egy puszit a tankra mikor betoltam a garázsba a drágámat.........vigyázott rám a versenypályán
fogyasztásilag is fasza volt......ujra,és ujra bebizonyítja hogy kiváló motor a 9-es.
.....azé most éreztem a pályán hogy elkelne még egy kis delej bele,,,,,szegényke néha nem bírta a csuklóm mozgását
ja....
tényleg nem láttam semmit,csak követtem a 2 lámpát
ekkora zuhit Zozóval kaptunk mikor jöttünk a Mátrából a multkor,de akkor megálltunk egy benzinkúton,,,,a pályán nem igazán lehet,főleg ha má elkapott a zuhi
lettél volna bajban ha megy a kukoricásba
de legalább mindenki meguszta
ja,ügyesek vagytok
fasza volt,csak 1 vízfüggönyt láttam,meg benne 2 piros pontot...na az volt az előttem haladó kocsi,mindez 130-140 el
mi nem áztunk el
tudtuk merre kell menni

még egy kör és meglettél volna
nekem hazafele 180 volt a legkevesebb ,persze egyenesben
mert elengedtelek
ceppet megégett pedig nem is nagyon használtam
egyébként semmi probléma nem volt a géppel.vaderel jöttünk haza,kényelmesen 130-140
a célegyenes nekem nagyon rövid volt-meg az egész pálya
mire bele jöttem volna leintettek.
Te mivel mentél sedu?
Csak mert a 2-ik mentben mindenkire ráelőztem,csak a legelsőnek induló srác nem volt meg...
Első pályázásom.....2'30".......
Szép jo estét faszik!
ujra itthon,mogyoród-Orosháza 1 ora 40 perc
Az M 0-án ,M-5 ön leszakadt az ég,még a tökömről is folyt a víz......
Aztán megelőztem az esőt
Bregit Nagymágocsnál azé utolértem
A féktárcsáddal mi lett?

Az első menetben nagyon elgyepáltak, állítottam a futóművön és engedtem le az első gumi nyomásából. Aztán már csak a fékbetétem kopott el, majdnem kiütöttem egy motorost a célegyenes végén. Emiatt elnézést kérek tőle! A gumifal olyan volt, mint egy lufi, szerencsére se nekem, se a motornak nem lett baja. Jövőre kell majd 2 új slick gumi, és egy pár fékbetét, illetve le lesz cserélve a fékcsövem is. Rengeteg motoros volt, remélem jövőre is lesz ilyen buli!
egyenlőre
Még jó, hogy nem most kezdte el hűteni a vizet a napon, mert nem fagyna meg kellőképpen jéggé mire odaérnénk...

Na megyek fürdeni azt dzzzsssíí...
Vagy inkább ne fürdjé le?
Eszter most ment el jeget venni a dézsákba, amikben a sört és egyéb inni valót tesszük.
El.

Hova?
Jimy te elindútá mán? Ha el akkor válaszolj...
Kojot ti miért 1-re találkoztok zozóval a kecsói molon?
- Ja megvan mert 1-re hülyébbek vagytok
Mi fél 4 felé indulunk, szerintem mogyoródig behozlak benneteket nem kapkodva is...
Bocs teve de pont egy műszaki antitallentumtól kérsz segítséget?
Én összesen ha 10 percnyi videót készítettem eddig, azt nem is tudtam, hogy lehet rajta felbontás állítani Azzal a gyári minilemezzel meg a macska játszik már rég sz@rt sem ért, mert ilyen 8-asokat meg nullákat írt ki sokat...