Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem, az egy másik volt... :-))) ott én nem voltam ott... az milotán volt, ahogy becs felől közelíted meg, az első nagyon éles jobbosban szállt be a kisebbséghez a fekete polo-val..... és Ő vezetett...
további jó csevejt faszik....
alvás,mert holnap megint gálya
mesélte és ha jól tudom valami kisebséghez száltatok be egész a lépcsőig és az öreg a rossz fakaput siratta
de mivel nem történt személyi sérülés (csoda), így mi állítottuk, hogy 50-nel mentem.... bizonyítani meg nem tudták az ellenkezőjét, csak feltételezni.... egyébként olyan 130-140 volt... :-)) szerencsére azóta sem volt semmi hasonló... remélem nem is lesz.... bár az árkot már a kawával is leviziteltem...:-)))
egyszer nekem is el akarták venni a jogsit, mikor 17 évesen beszálltam egy udvarra a daciával.... gyarmatról kifelé jánkmajtis felé van egy becsapós kanyar a vasúti átjáró előtt... biztos ismered.... na ott történt.. 2 betonoszlop, két vas oszlop, egy kerítés... ilyesmi.... Sira Rudi ült hátul.....:-)))
az asszony próbálkozik de téleg csak próbálkozik most volt PÁV-on az sikerült neki most megint két7 mire ujra mehet benne bizok ..............már 1 ideje nekem meg januárban lesz meg
az nagyon nem jó.... mármint, hogy nincs, aki vezessen
autó van,csak pilóta nincs
mostanában minden nap gázolajat hordok a benzines autóval de komolyan csak nehéz mindig söfőrt találnom már a 4.-et nyüvöm miután kifogunk egy 6-8órás várakozást onanntól mind feladja
Nem jön valaki kocsival, akihez beférsz?
az biztos... Jársz arra is? Kölcse felé?
jaj Jimy tudod hogy nem de akarnék de nemtudok hogy..........most megint kinek kuncsorogjak hogy elvigyen januártól igérem álandóan látni fogod a pofám befogom pótolni ezt az 1 évet már csak 6 hónap
Remélem Te bogyesz nem jössz a pénteki buliba.
na de az nem a kölcsei nagy kanyar
na, az nem jó.... félek, hogy beleesek... :-)))
Hali! Te csizmisa a gyári bovden 6-7000 ft -ból megvan.
szeva haver de van
semmi zu pangás van...............mindenki motorozik,mindenkinek jó a motorja ugy hogy nincs beszéd téma
Sziasztok.... Holnap megjön a bukóm, cserélem az olajat, szűrőt, úgyhogy megyek én is a ringre.... Remélem, egyben maradok....:-))))) ott ugye nincs árok...:-))))
mizu gyerekek?
szeva farkaska
jo estét anyaszomorítók
Pipikém meg kaptad a csomagot?
jó estét
Szevasztok Trogerek!
http://sportmotor.hu/motoros_v..., a mujaknak!