Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
Gratulálok Sedu a babához, jó egészséget, és sok boldogságot.
Nem volt nagy ivászat, mert ma meló van, anélkül is boldog vagyok, és van tej is szerencsére! Bogyóéknál bepótoljuk az ivást. Ha te ott leszel akkor a kaja miatt se aggódok
Persze, még a neve is ugyanaz
Gratulálok Sedu, be ne rúgjatok nagyon a tejfakasztó bulin a cimbikkel...
Akkor elméletileg már a fogkefe ott van Később jön a téli-nyári cipő kabát,ruhák, kabalák. Azt egyszer csak azon kapod magad, hogy az esküvőre kuporgatsz
Menekülj amíg nem késő...
gratulálok
hasonlít rád?
ez is jó ötlet......legalább nem kell otthagyni,előbb-utóbb ugyse látszana ki a fűből.ZŐD-ZŐD
A gázolaj jobban keni a szivattyút. Ha koszos volt, akkor a szűrődnek annyi. Gázolajos gépeknél ülepítős szűrő is szokott lenni.

Megszületett a kisfiam tegnap este. Minden rendben volt 3,4kg.
mostmár itt is szaporodik
mármint a bugyi.....
Vagy olyan buta vagy, hogy arra gondoltál a ringen veszem elő? Most nem is parkolhatnak vegyesen a motorosok autosok butafiú A nagy autó meg azért kell, ha a sok kezdő közűl (mint te)elhajítja valahogy a gépet, legalább a Jimy műhelyéig elszállítsam
dehogynem!
sőt,őt jobban érdekli ez az egész Kawás kóceráj mint engem...
Szóval ott leszünk.......
Tán téged nem enged az új ara, vagy ezt most, hogy érted?
Tudod kojot sajnálom, hogy 38 évesen neked ilyet véletlenül kell találnod Nálam 35 évesen, mint minden rendes családban kallódnak ilyenek jobbra-balra meg teli van velük egy fél szekrény
na látod ezt jól teszed Pipike!
persze lehet hogy majd egymagad terpeszkedsz az asztalnál

irigykedsz mi?
neked csak híííííímneműűű akad
Jimy(né) ha kell tudok vinni műanyag asztalt és székeket is, (azt a ződeket) behajítom a kocsiba, úgy is ott parkolok ahol a buli van, nem kell cipekednetek(jelezz vissza, hogy kell-e )
Úr Isten Valami nőnemű odaadta magád neked
Piszkosul meg lehetett szorulva
Lehet 30 év után most engedték ki valamelyik női börtönből...
felébredtél vazze........

nééé má mit találtam reggel az ágyba.........
nem is tudtam hogy ilyet hordok....
Bocs,de ez nagyon gáz.......olyan mint a régi CAMEL reklám,csak az sárga volt
1.
jo reggelt.......mennyetek dolgozni
ja még 1 gyors kérdés......maradt egy kicsi gázolaj a tankba és gondoltam a benya szivattyuval kinyomatom......lekötöttem a motornál a nyomócsövet az inyektorról és gázzal járatva kipumpált ugy 1 litert namost kitudom igy nyirni a benyaszürőt és a szivatyut?
dehogynem ... biztosan sokat kap akkor.. beállítjuk, ha nem boldogulsz....