Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Szia Trógerek!
Rég nem olvastalak Benneteket
Látom ez a Seduakárki csak nem bír magával... Legalább tanulna meg helyesen írni....
Egyébként üdv mindenkinek, csók Fazinak aki a legjobban szeret , remélem jól telt az elmúlt 2 hetetek, senkit nem ért baleset.
Na, ez jó hír... Szerintem megyek... Be lehet menni a pályára is, ahogy olvasom... Tetszik...
Hali!
Ingyenes, fogod magad, és a motorod oszt gyüssz.
Hello! Hogy lehet erre a lime party-ra menni? Mennyi pénz a belépő..ilyesmi.. nem voltam még...
Jó! Me nem is lehet!
Kérdés nincs?
No jó estét!
27-én lime party után buli nálam, kaja, grill, pia, biliárd. Csajról mindenki saját magának gondoskodik. Alvás szoba, fekhely van.
Mán csak a léccámot kéne tudnom.

28-án, azaz szombaton közös motorozás, Duna mentén.
Én a Budapest, Vác, Szob, Kemence, Hont, Rétság, Vác, Budapest útvonalat javaslom. 180 km, jó az út forgalom alig. Ma is voltam arra, jóféle.
Esztergom, Dobogókő rövid, és tele van motorossal, is meg rendőrrel is.
06203112541... Ok... cső..
na lépek me megint kapunk meg meg nézem a szenke partit ótán meg ukrajinát!ha valami van csörögj bár én nem tudom a számod
Nagyon jól hangzik....:-)) amúgy meg szerintem úgy sem tudja szétbomlasztani senki a társaságot... nem is értem, mi értelme van beleszólni, hogy ki miről beszélget... annyi más fórum van, ha ez épp unalmas valakinek, akkor olvasson egy másikat, ha meg kérdése van, kérdezzen...
eddig még két ilyen összejövetelen vettem részt de volt már több is ez 1 baráti összejövetel kaját állom és a töményt meg az üditőt Jimy az grilezni szokott Pipi meg bográcsolni,,valamit,,a többi szeszt ti hozzátok(sör bor csajok)lehet még tutajozni ,kenuzni,horgászni nagyonjó baráti tásaság amit most megpóbálnak szétbomlasztani
meg is volt a számod nekem....:-)))
Na, ez jól hangzik.... elmentem a számod és hívlak majd, hogy mi a helyzet... Ha nem zavarok, akkor sztem elnéznék én is... jó lenne megismerni a társaságot....
Penyigén lesz ami minden évben meg rendezésre kerül a Szenke partján ivós,evős,mulatós buli szeptemberben nálam lesz 1 kis összeröffenet ivós főzős mulatós beszélgetős..........................már ha itt nem lehet a számom 20 528 1808
Hello! Ma nem tudok menni, mert holnap dolgozom reggel.... milyen buli lesz ma? A szeptemberi az mindenképpen érdekelne, ha mehetek én is....:-)
na szevasz drusza ép a multkor irtam hogy elvagy tünve ma lesz a szenke parti buli nem jösz?meg lesz,,fórum találkozó,,(ha annak lehet mát hivni)szeptember 17,18,19 nálam
Sziasztok... Vicces ez a kis vita... gyakran olvasom a fórumot, csak nem tudok mit hozzá szólni... és nincs is ezzel semmi baj... Amikor műszaki jellegű kérdésem volt, egyből kaptam segítséget... ha csak úgy írkáltam, akkor sem nézett senki levegőnek... Akkor mi a baj? Sztem tök jó, hogy ha nem is műszaki dolgokkal, de pár ember életben tartja a fórumot... Ez csak egy vélemény,.... senkit nem akarok megbántani vele...
na már megint kezdődik
jó reggelt
ezt most pontosan rám is érted?vagy ki számit ujnak
jött 2-3 új ember és elvitte a fórumot más irányba.
néhány dologban azért igazad van
én ebben az évben letekertem vagy 8ezer km-ert
én nem beszélek rola,csinálom!
tegnap hortobágy,ott volt szeki is
we góing tú dö :
13.