Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tényleg nincs messze, mi az a háromszáz kilométer?
Pipi te olyan rendes gyerek vagy igérem hogy összeszedem minden erőmet és meg próbálom hogy már az első utésnél elájuj a többit csak elmesélik na csak vicceltem a lényeg a létszám kellene mert ugy tudom a szállást lefoglalni csak arra kérek mindenkit hogy jelezze jön e vagy nem ..............................és nincs is messze
Teve004 itt a gumi.
Bogyó a szállással ne törődj, kaja legyen, italt szerintem mindenki fog hozni. A kertben a bab melett felhúzunk néhány sátrat.

A többieknek: Panyolán van könyvtár (pálinka főzde)!
9363
1Fazon + Renáta
Sedu
BontósJani +?
Jimy_L + Eszter
A.J.
Kapucnyi + Tündi
Kawaszekis +?
Motobogyó + Zsuzska
Kékvér + Csilla
Rendfield
Csimbi +?
Pipifax + Erika
Vader74 + ?
Basi + Basiné
Teve007 + eras
Klackó + Klackóné
Zozo11 + Eszter
Edem89 + Edemné
Canáry + ?
Iváncsghost
Cukorborsó + Gábor


Megpróbálok lemenni egy napra. Ma születik a kisfiam, a következő hetekben be kell segítenem itthon.
Ha nem esik az eső akkor +1
ERAS drága, jimy már összeadott minket , hmmm Lehet tud valamit
9363
1Fazon+Renáta
Sedu
Action13+Csibehusi
BontósJani+?
Himizoli

Jimy_L + Eszter
Kapucnyi + Tündi
Kawaszekis+?
Motobogyó + Zsuzska
Kékvér + Csilla
Rendfield + ?
Csimbi+?
Pipifax+Erika
Vader+?
Basi+Basiné
Teve+Tevéné
Klack
ó+Klackóné
Zozo11+Eszter
Edem89+Edemné
Canáry+?
Iváncsghost

Cukorborsó+Gábor
BOGYESZ FÉLE ZÜLLÉS: 2010.09.17,18,19 Tessék bővíteni a listát

Na valamiért összeszoríccsa az irományt ezért módosítom

Szóval:
Aki jön:Pipifax,


Aki még nem tudja: Action13+Csibi


Aki tuti nem jön: Himizoli,
Csaje , én már mennék sokat, de azt tudod hogyha 2 motorral megyünk fel kell kötnöd a gatyát, mert húzós ám
Pipikém, már 2 bulin is ott voltunk mind2 Fazinál rendezödött, és te egyiken se voltál ott abból ugyhogy Bagoly Veréb, viszont a nálad rendezett összejövetelt sajnálom nagyon készültünk rá . De ide elmegyünk, ha az erika mondja akkor biztosan
Akkor másold és egészítsd a listát, hátha egyszer tényleg eljönnétek valamire
sziasztok ránk számíthattok az tuti,bár még elég messze van iga pupu?
BOGYESZ FÉLE BULI: 2010.09.17,18,19 Tessék bővíteni a listát

Na valamiért összeszorítja az irományt ezért módosítom

Szóval:
Aki jön:Pipifax,


Aki még nem tudja:


Aki tuti nem jön: Himizoli,
BOGYESZ FÉLE BULI: 2010.09.17,18,19 Tessék bővíteni a listát

BIZTOSAK BIZONYTALANOK TUTI RÁ NEM ÉRŐK
-Pipifax -Himizoli
Na segítek ennek a béna Bogyesznak mert mindennap sí rí a telefonba , Hogy nem vagytok hajlandóak válaszolni.

A Lényeg: Túl az óperencián és az üveghegyen is túl ahol a kurtafarkú kismalac is túr ott lakik Bogyesz aki minden reggeli felkeléskor megjegyzi magának: -Azt a qrva életbe én tényleg rohadt messze lakok
Na tehát Az ország egyik leglepattantab megyélye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye utolsó legsarkában található egy kicsiny falu /még éppen magyar oldal/amelynek a neve:PANYOLA
Hősünk oda szervezne Szeptember 17,18,19-én egy Fórumos baráti találkozót az ellőző hozzászólásoknak megfelelően
Én kb. összegyűjtöttem az itt cseverészők listáját, próbáljatok meg érdemben válaszolni, hogy ki az aki biztos el tud menni, ki az aki biztos nem, mert szervezőtársunknak helyről, alkoholról és élelemről kell gondoskodni íme a lista akiknek várnánk a viszontválaszát:
9363
1Fazon+Renáta
Sedu
Action13+Csibehusi
BontósJani+?
Himizoli
Jimy_L + Eszter
Kapucnyi + Tündi
Kawaszekis+?
Motobogyó + Zsuzska
Kékvér + Csilla
Rendfield + ?
Csimbi+?
Pipifax+Erika
Vader+?
Basi+Basiné
Teve+Tevéné
Klack
ó+Klackóné
Zozo11+Eszter
Edem89+Edemné
Canáry+?
Iváncsghost

Robesz7+?
Esetleg Cápa
na már ha ilyen jól bevan dögölve a fórum akkor meg kérdezném kire lehet számitani a fórum találkozóra nállam a sötét szabolcsban ami olyan nagyon messze van (pestről kb 3óra pályán)na a lényeg a kalyát állom igérem lesz dögivel+tömény szeszt+némi repülő sót a kenuzás,tutajozás ingyenes a horgászókat én rendezem tehát az is ingyenes hazafelé lesz occo özem anyag akár benzin akár olaj(260,290ft)de viszont a szálás fizetős 2000-től max 2500ft-ig per nap vagyis éjszaka tehát én péntek,szombat,vasárnapra gomdoltam ha vasárnap mentek haza akkor meg usszátok 5000ből nem 1 nagy pénz és fulosak a szálások,ágyak,tiszta ágynemük,wc,zuhanyzó,konyha(felszerelve hütő,mosogató stb)de Jimyék tudnak mesélni rólla na a lényeg hogy mindent állok kivéve a szálást ja meg a bort sört és kellene a létszám mert le kell foglalnom a szálást tehát szeptember 17,18,19 várom a jelentkezőket
Tompika
Jut eszembe 423.
13.
9.
Jó reggelt.
3.-ik
1. Bakker valószínűleg tetőszigetelés miatt nem jutok el a lime-ig....
na jóccaka