Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK.
hali jimy meg kérdezem cimborámat neki lehet hogy kő egy
Hali!
85 euróé tudok pályinka főzőt, réz, és rozsda mentes, csövekkel, és hűtőtartállyal.
Profi szerkezet nem tákolmány, haver hozza kintről, jóféle.
há mitom én valamelyik
Melyik gsx-r-eset?
sedu ha nem veted volna észre ez a topick már rég nem a szerelésről meg a kawasaki zx-9r- ről szól hanem egy oly an társaságról aminek a túlnyomó részének 9ese van és másokat nem rekeszt ki legyen az szutyukis yakamás vagy egyéb és többségben ismerjük is egymást már személyesen
aki meg komolyan vette ezt a gsx-r es dolgot az csak egyszerűen buta
És számlával igazolni...
Agip 4T 10W-60 -as olaj 2000 Ft/L.
Jön valaki motorozni.
Me az jó lesz ha siet. Indultam.
eladóvá vált szép gyári fényezésű szürke Zx9r-em valaki érdekel esetleg?850 az ára!Kell a pénz:(
halos te.........gyerek!ha nem irkáltam volna be suzukis ként a 9-es fórumra akkor sosem vettem volna tőled lomokat és sosem vetted volna meg a motorom amin is kerestél(persze segitettél el ismerem)és szerimtem összejött 1 pár barárság is ami jó dolog!pl a 9-es talin kécskén nem minden motor volt kilences sőőőőőt voltak akik kocsival jöttek(nem csak én)én példdául sosem szidtam a kawákat nem tecenek és kész.....én csak dicsértem ezt a fórumot mert hogy itt milyen rendes emberek vannak de tévettem ugy hogy lépek is innen na pá
Majd, ha a www.sportmotor.hu a te céged (neved) alatt fut.
megcáfolnám
Igazad van, én is ezt szoktam mondani. Le kellene korlátozni a topikot olyan emberekre, akiknek volt legalább 1 kilencesük, vagy most is az van, esetleg minimálisan sport kawa.
Beugatunk, hogy jobb a gixer, meg mit szívtam, ma is bebasztam, jót szartam, nem ide való.
Van dühöngő/anyázó, beszélgetős topik, üzenő fal is a hülyeségekre.

Tudtátok, hogy a ZX10-re és a Z1000-re egyforma fogaskerék való? Ugyanez felmegy a fiatalabb kilencesre is.
nem vagyok hisztis gyagyás csak kicsit meg lepődtem nem vótá te ilyen ha meg jön egy uj 9-es tag az legalább látja hogy itt beszélgetni is lehet nem csak vagánkodni amugy is tudok egy csomó 9-es tulajt akik itt vannak az SM-en de még a 9-es fórum közelében sem jártak na koptazsd csak tovább a gumikat üdv
Igen ghosty ezek nem 125-ös pálinkák 120 kg-val
A Zozoét könnyeb valamivel dönteni, eleve egy 30-40 kg val könnyebb mint elődje. A b szériát berakni-kivenni a kanyarból egyaránt nehéz és fáradságos meló(ha valakinek meg nem is áll jó a futóműve, mint az enyém sem igazán volt jó beállítva annó , akkor bizony cifra dolgokat tud csinyáni egy jobb döntésnél Többnyire rázza az elejét és patogtattja és csúsztatja a hátulájt )

A Fazi zőőőd kakija meg nem mérvadó
Az eleve úgy sz@r ahogy van
Remélem én is Jimy Mert nagy nehézségek árán ugyan de sok gyakorlással megtanultam balkézzel inni a sört
Amíg ti a 40 fokos melegben melóztok, addig én iszom a hideg balkezes söröket közben számolgatom a táppénzt(ami nem kevés meló )
Nekem 2 hete is leért teljessen...
Jó reggelt!
Pipi remélem innentől 40 fokos melegek lesznek árnyékban is.
A gipsz meg hűvöst tart a kezecskédnek.
Szeva Robi Köszönöm kérdésed, már most jobban valamivel. Bár még egy hónapig rajtam lesz a gipsz , meg még 2 hónap a teljes felépülésig ezek nem túl rövid idők...
No.1
nem azért írtam,h bedobd a hisztit ,csak ezt gondolom ,van ennél alkalmasabb topik az előbb említett beszélgetés lebonyolítására ,gondolj bele,jön egy lelkes újdonsült 9es tulaj és benéz ide .te kis sértődős ribi
szerintem elfekütted a fejed a melegben !ha senkit nem érdekel akkor miért baj szerintem nem irtunk semmi rosszat sőt nem is bántottunk meg senkit de tudod mit ez téleg egy 9-es topic és megyek is innen a picsába szevasz
nem bazmeg,csak a 9es topik nem erre való .de tényleg nem .lehet hülyéskedni meg minden,de amit irtatok az senkit nem érdekel,az a baj...na jóccakát.