Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

40001 jóéjt
ne igyá alugyá
na szopat ez a vacok de ha be másoljátok az egésszet akko bejön
http://www.használtmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/179824/KAWAS
AKI_ZX9R_.html
Efogyott a söröm!

Jóccakát!
ezt most találtam azt irják 99-es szerintem a csaj aki rajta ül http://www.használtmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/179824/KAWAS
AKI_ZX9R_.html
Sedu te már lassan olyan vagy mint teve Mindenhova elígérkezik, azt sehova se jön el
idén legalább 6 vagy 7 szervezett közös progi volt
Hétvégén is lesz Fazinál, bár szerintem ott te legalább olyan meglepetésvendég lennél, mint a szülinapi tortából kiugró meztelen csajok...
Jó képek, a használtmotor.hu -ra.
Az nem a motor hibája

Legközelebb megyek veled Mátrázni!
És még amit szagoltak na az nem semmi lehetett
Hát miután elváltunk szinte üres volt a 3-as, ott vannak fasza elnyújtott kanyarok, meg útszéli ribancok...
Na mindegy ceglédről-kőrös fele jön velem szembe egy ilyen "városnéző kisvonat" ha nem tudjátok mi akkor nehéz elmagyarázni, Na szóval autó az csak úgy néz ki mintha vonat lenne húz maga után két három szerelvényt ezek nyitottak azt ücsörögnek benne az öregek és gyerekek azt nézelődnek. Azt, hogy külterületen mit keresett azt nem tudom, de pont jó lendületbe voltam, mert akkor kerültem egy bömöst azt meglátom, hogy jön szembe 4-be cirka telibe lehettem rendessen ordított a gép, azt még egy kicsit közelebb is húzódtam a túloldalhoz szerintem lehetett vagy 30 cm, ahogy elhúztam mellettük, úgy dobta vissza a hangot, amikor melléjük értem hogy majdnem én is megijedtem Azon imádkoztam, nehogy üres legyen a szerelvény mert akkor csak magamat szórakoztatom, de hál isten a szemem sarkából láttam, hogy jó teli volt
Szerintem ott néhány emberkének teliszaladt a gatyesz...
Jó volt a tempó csak ismeretlen volt az út 10 éve nem jártam arra de a hazai utak jók voltak főleg a felhő szakadás
Belőlem meg a 3-on bujt ki
Érezted a hazai szagot mi?
Én motorozni mentem,nem tötymörögni.....
Azért mikor ki értünk Békésszentandrásról belém bújt a kis ördög az a kanyar jó vóóóóóóót
Na azért te se panaszkodhatsz mert mi Jimivel el voltunk tünve így is a két nem normális mellet
akko a te 1 labdával közlekedsz
Hülye Pont az az öt centi hiányzik...
(mondjuk neked meg a farkadból qvittek vagyunk )
Én nem......érdekes
Húúú hogy röhögtem,,,,,,,,,
Oszt még keni neki vagy 2 kilóval az állatja
Ez nem is vóna hülyeség, amíg katona voltam igazán kilophattam volna a rendszert valamelyik URAL-ból...
A nagy túrót,akkor meg nem vagy 170 centi vazze.
Nekem is vóóót ilyen,és simán leért a lábam,pedig én csak 5 centivel vagyok magassabb
Korán öregszel baszod......,má összefele mész