Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már csak 2 perc
Na kojot, zozó nekiindult(sms-ük szerint ) most
Úh még 4 perc és a második is én vagyok
csak ne jelentkezzen be addig senki
oros-szarvas(38,8) szarvas-kőrös(82,6) kőrös-gyöngyös(95,2)
gyöngyös-m.háza(14,9) m.háza-recsk(20,2) recsk-eger(27,6) eger,miskolc(lilafüred)-miskolc(64) miskolc-gyöngyös(102,5) gyöngyös-kőrös(95,2) kőrös-szarvas(82,6) szarvas-oros(38,8)
Tehát nekem (419,6 km )
zozónak (584,8 km)
Kojotnak (662,4 km)

na én ezzel töltöttem a reggeli órákat...
Na mi van veletek 7alvók tán még aszotok
1-ső
Jóccakát!
az első össze van vágva de te mindennel kötekszek ugyhogy szeptemberig hozzád se szólok
Ez nem ugyanaz a vidi?
Na léptem császtok...
na hol vannak már az éjjeli bagjok
Bongyihoz az Béláék tudod Pipi ahol voltunk a csehóba
majd télen is ezt mond bár mostanában nincs is tél
+30,7 fok van
Be kéne indítani a fűtést
várj van még 1 a hülye ördögék csinálták amugy téleg vasazik a srác de jószivü gyerek
Úgy látszik a komád már el is itta a hasznot ami a hidroglobus-ból leesett neki...
bocsi de lemerült észre sem vettem csak kb 2perc pofázés után hogy nem szólsz vissza
Fogadjunk haverod a vastelepes Gyarmaton...
Bedöglött a telód Bogyesz
Mi van má a viztorony után a telefon átjátszó tornyot is felrobbantottad...
mentem csicsízni holnap találkozunk csááááááááááááááááááááá
Sedu csak a közvetitő volt...................................
az 1-iket pár hónappal előtte adtam el 6cázért a srác bevitte kereskedésbe debrecenben átbaszták 300-at kapott érte amit szedunak adtam el azzal mentél az van most cegléden
Határozottan az rémlik, mintha sedu vette volna meg pusziért
Bár az akkor annyit sem ért
Mindenesetre ha ez tényleg "az" akkor az Uri geller , a mcgayver, David Copperfield, Houidini, Criss Angle, Miszticselló, vagy akár Georges Méliés is eljárhat korepetálásra a fiúhoz egy-két újjabb illúzionista trükkért...
Coyot ha vatted az üzit akkor jelez,Reggel 6 kor a shel kúton a tali
az elsővel amit ceglédre attam el megvoltak a gyári idomjai csak össze kelett rakni meg festeni az másodikat azt te nem láttad az gyári állapotu volt csak én nem tettem rá azt a sok gagyi matricákat amugy 6cázé attam el