Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát okosok szerint a kutyacsontból kéne faragni az de már az nem volna túl jó, ha ettől is instabilabb lenne kanyarban, egy-egy jobb borításnál pattogok vele mint a bolha, mátrában kis hijján el is dobtam tegnap...
Most szerzik neki egy kamazról a menet közbeni gumi fújó rendszert így el indul 0,9 barral és menet közben fepumpálja ha meg meg áll akkor le engedi
Eleje is hátulja is le van ültetve szerinted mivel kezdetem amikor megvettem Előtte még majdnem sámli is kellett...
vagy hordjon Pipi magas sarkut
Le kell ültetni a seggét teeeeeeeee
ismerős a kééép
Hűűű de jó volt Egerbe.......
Ő közel nem ilyen szép
Hát mit tehetek én arról, hogy ezek a hülye kis sárgák ilyen magasra építették a sz@rjukat Én átlagmagas vagyok vazze(170 cm) De ezek a szusizabáloknál kisebb még az átlagmagasság is akkor mire ez a megalománia az ülésmagassággal Ők, hogy szállnak fel daruval
Tudod mit inkább fizetek csak ne keljen szívnom a trutyit ja meg találtam Coyotról a tegnapi fényképet
inkább 1 levágott tetejü 2literes üditős flakont adj annak aki mögötted meg igy legaláb begyüjtheted az olajadat némi sajtolás után,talán még vissza is öntheted
Zozókám te csak azt hiszed, hogy benzingőzt szívtál
Nyeted ott az olajat is rendessen Legközelebb aki mögöttem jön attól pézt szedek az élvezetekért
A te lábad meg nem ér le ha rendessen fel van fújva a gumi
0.9 bar mi?
Ettől jobban tapad
Ja meg fáj a fejem annyi benzin gőzt szívtam Pipi motorjától ,nekem is ki jött a 5 liter per százas szívás
Hál istennek nem mentünk fostunk a zuhétól na meg enerdzsi se volt
Szerintem a tegnapi nap után nem ment el A vasalódeszka is sokkal kényelmesebb mint a 98 utánni 9-esek Szétrázta a picsáját szombaton...
Hát persze zozó A postáraadás előtt hajtja meg egy fogóval az acélhuzalt a raktáros Sejtheted, hogy milyen anyag
Te nem a balcsin vagy
Tiszteletem uraim. Egy kis tanács kellene, rendeltem a nagyvason kuplung rugót valaki tudja hogy milyem minőségű árút küldenek?
igaz , na itten vótunk ,nekem saját partszakaszom volt,mint ahogy a tábla is mutatja
Há ezt pont úgy mondod, mintha egyébként szoktál volna
ja ja egy hétig nem fürgyök le az tuti
jól ki áztattad a pucád fődim
Jó estét uraim .látom irtatok egy pár oldalt 10.-étől .
még egyenlőre Tót Danival haverkodok a pénzem meg kén még Tódani