Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipike!
13 L/270 km=4.8/100 km
Ő volt
Amilyen melegek vannak mostanában.... ez a divat


Holnap én leszek azújjjj talmácsi, bejárom a sávolyringet quaddal. Gyertek Ti is ha ráértek, reggel 9- délután 5ig ingyen quadozás 5 gép lesz, meg 5000ért lehet helikopterezni 10 percet
Üdv urak csak beköszönök és megyek csicsízni majd holnap dumálunk.
Kurvára el fáradtam
Na,,,fent vannak az én képeim....
de ennyire....
Az a vicc,hogy mikor kiértünk Szolnokról,szépen elvágták az esőt,és megent száraz dögmeleg volt.
Zozó hívott mondta szolnokon elkaptátok a fasz nyelit...
gyerekadag.....
ahogy ittam az ice teát a várkajáldába,.......ugy jött ki a pólóm alatt
Sziasztok,na jó vót a motorozás látom ez a fogyi moci, illen melegbe kurva szar döngetni.Mindenkinek gratula
Szép jó estét az uraknak
Na,a mai nap is fasza volt
625 km....
19.00-kor fékeztem a ház előtt
Pipike!Bazdmeg,Szolnokon olyan vihart,felhőszakadást kaptunk Zozóval,hogy nem láttam az utat vazze,
A kocsik vészvillogóval álltak félre,mi meg befelé az ÖMV kutra
De akkor má késő volt,röhögtem mint állat,felemeltem a kezem,és csurgott a víz a kesztyűből,meg a dzsekiből,mert az is felkerült mikor megláttam a felhőket.
A tökömről is folyt a víz
Igen sedu ideje volna már beújítanod egy idomos motort az a z szerintem gyerekeknek való és nem 1,90-es emberkéknek
még egy-két fotó, bár a java kojotnál van
Egerbe a vár lábánál lévő étteremben kajáltunk
az első képen láthtó böllér team, rájuk egy kicsit várni kellett mire leölték a disznót...
Neki van igaza, ő ezt csinálta egész nap, ezentúl rá halgatok, úgy látszik az állatoknak sokkal több eszük van az embernél...
Na 6 után egy kicsivel hazaértem, szerintem kojot még lehet úton van
Szóval: Ha legközelebb valamelyik zseni kitalálja hogy a legnagyobb 3 fokú hőségriadóban vörös riasztással menjünk el motorozni egész napra, és én azt mondom, hogy O.ké
akkor azt nem komolyan mondtam

A képen a pofámon az izzadság és nem a golya csulázott le
a gúnya altt kilyött az a 2,5 liter folyadék amit megittam és ma még nem pisáltam
Helló
Be van az palva mar mindenkinel
Na hol van mindenki, tán napoztatjátok a golyóitok?
Tegnap Debrecen-Bp oda vissza kb. 500 km. A városban alig bírtam együtt menni egy porsche terepjáróval. Csak a felnije legalább 2 milla volt. Odafele 120 km után tankolni kellett (siettünk)
Nagyon érik egy idomos sportmotor
szegény Jimy 10-ig várhat gyöngyösön
Na itt vannak...
Ezek még nem értek ide
Van olyan érzésem, hogy kettőjüknek nincs annyi eszük mint egy marék lepkének
Fogadjunk eltévedtek a 44-en ahol csak egyenessen kell jönni...
2-ik
lustákok
nemis márcsak 1