Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No mi az, még bogyesz is motorozik?
sörci lessed a fórumot mert itt mindig vannak nagy tervek
na van akinek megy az alvás gondolom Eszter jól elővett az élszaka hogy igy elfáradtál
De lehet!
ebben a melegben nem lehet 10-ig alidni tegnap hogy beszéltünk telón,gondoltam hogy lesznek képek de már estére nem tudtam netezni na telefon ide-oda,kiderült szerelik a multkori robbangatás miatt áj hogy már nem lessz kész talán ma könyörgöm legalább szólnának vagy valahogy jeleznének hogy javitás lessz és gyakorlott házi szerelők ne basztassák a netet mert miattunk nem müködik ez olyan nehéz
Jó reggelt!
( )
Motoroztunk sörci tegnap
Ezt nem veszem be
10ig aludtá azt kész
Nincs ezen mit szégyelni
Tudom, hogy kemény és fárasztó a gyári 3 műszakos munkarend...
Kurva coyot... Ha én hívom, nem veszi fel soha, ha motorozás van, akkor meg nem hív...
mester 3mas de csak azért mert nálunk már megint szerelik a goodnetet csak tudnám hogy minek 7végén talán 7köznap nem érnek rá a f@sz veréstől
hát a gazdája értelmességéről tudnék vitatkozni
mert Ő értelmes és művelt Akár a gazdája...
micsoda 1 fáratt banda 1 kis motorozástól elfáradnak
Pipi!látom a macskuszod TV-zik,ásványvizet iszik,és lottozik legalább a számait megtudtuk
3-ik
2-ik
Jóccakát!
Persze kojot, mert te pólóba motoroztál egész nap azt az izzadságod belefolyt a tankba azért jött ki ez a hihetetlen eredmény Bezzeg az én izzadságom a csizmába folyt a bőrgunyán keresztül...
Mi van nyafkák? Ha esik az a baj, ha süt az a baj
az enyém meg fekete mint egy négus é
Baszki olyan volt a kezem a vizes kesztyűbe mikor hazaértem mint a 80 éves öregasszony segge
Kissé szétázott
Cordura mi?
Azért a harmadik képet nem kellet volna feltenni mert úgy nézek ki mint egy drogos pedig csak Pipi kábított