Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogynem
De a barátságért mindent...

jujj-jujj,az az 5. kép........nem sütötte a segged?
Csak egy baj ezzel a Nagykállói vizzel
Sajnos elég gyönge a biztonsági rendszere és minden jött-ment ződ kawaszakist beengednek

Egyébként ezúton köszönm 9363, hogy segített helyet intéztetni a halőr barátjával ezen a szép és nagyhalas vizen...

Cserébe meghívtam őt is és zxr-t egy tyúkpörköltre, de 4 óra főlés után még egy kicsit rágós volt (na nem is szedtek kétszer )
Pipike:az 5-kép után ,végül is nem lett király kisasszony belőle?


Sztem valamelyik halpiacon vette,bár ekkorákat nem árulnak
A harmadik képen, olyan a fejed mint egy politikusé.
Fazikám én a bulidat 1-esre értékelem, mert direkt olyan időpontra tetted, hogy ne érjek rá
De látom, hogy nagy mázlim volt hogy nem tudtam menni, mert busát etettél ezekkel a szerencsétlenekkel...
(én még azt sem szeretem aki szereti a halat... )

Dobok neked egy-két képet a Nagykállói pecáról, azért, hogy legyen miért írígykedned...

1, kép: Így fáraszt egy profi
2, kép: 15,80 kg
3, kép: 18,60 kg azaz eddigi egyéni rekordom...
4, kép: Azon a vízen ilyen volt az átlag hal(10 kg) ketten a cimborámmal 4,5 mázsát fogtunk a 4 nap alatt...
5, kép: Így köszön el egy profi horgász, fél liter whisky után...
igen , igazi csapat munka volt .
köszi Fazi , jó kis összejövetel volt . .
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy ZX9R-em, 98-as évjáratú, kék színű. Vinném festetni az idomokat, csak jó lenne tudni a színkódot.
Kösz.
Joeblack
No.2
Joreggelt trogerek
1.
Jó reggelt!
Jóccakát!
Haza út nekem egész elviselhető volt. Én aztmondom, hogy jobb programok voltak nálad Fazi mint szabolcson
Szeva Kékvér te még meg vagy ,mikor jössz Szarvasra vizet fakasztani?
Sajnálom hogy nem tudtam menni,de még hosszú a nyár majd be pótoljuk. .
Köszi mindent Fazi....jó buli volt!
Akinel meg van kep az lokje felfele please
Sajnos sikerult bevalasztanom a legjobb kinei elemet
egybol ki irta aksi csere
Ekson a gumidobo versenybe miattad neveztem be
Meg is nyertem neked!
Szevasztok trogerek!
Most mentt el a vege a bulibol
Orulok hogy ennyien eljotetek!
Kulon koszonet a csajoknak a fozesert! Ebbe bele tartozik Jimy is a turos csuszaval ,
Remelem mindenki jol erezte magat
csőváz anyaszomorítók remélem mindenki kipihente magát ,a főzés csapat munka volt magatoknak is köszönjétek meg,de bármikor megismételhetjük szervezek valamikor én is bulit anyáméknál nálluk nagyobb a hej, azért köszi, remélem nem okoztunk csalódást ÉS KIRÁLY VOLT A BULIIIIIIIIIIIIIII köszcsíííí mindent arik vagytok
Na ez gyors volt, néhol én is mentem 220-240 el kúrva eső.

De, jó volt.
Sziasztok!
Haza értem, fasza volt minden köszi fazi azé az esőt kihagytam vóna nade mind1, sam a lélek tükre
Jó reggelt!
Lassu gurulásban a kis yamaha a legjobb, de majden elverte egy nagy BESTIA. Királyság volt az egész nap, sajnos most esik, gondolom arra felé is, ne csüggedjetek, a BUSA mindent bepotólt
Csak ismételni tudom a többieket! Köszi