Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hátha valakit érdekel
én ezt így nem jelenteném azért így ki
Ha zavar a hengerfejem a járdádban szeptemberben ki fogom bontani vésőgéppel. Asszony üzente.
első a novus mundusz szabályok
Sápadtarcú testvérem pipi má meg igértem nekik hogy megyek, első a wigwam békéje
Tudom.Direkt azért adtam bogyónak mert nem szeret dolgozni,és mivel a hengerfej mindig meleg télen nem kel havat söpörnie.
Jimy a köszörűs szeretettel vár.
Kékvér, Bogyesz köszöni a hengerfejet amit Jimyvel küdté neki
Aszondja király lett tőlle a járda...
Szevasztok.
Kuporgó kutya te meg csapj az asztal közepére, hogy érezze az asszony a törődést, meg tudja már, hogy ki parancsol a családba
Őket küdd e pancsikázni, te meg gyere motorkázni...
Na zozóka akkor valamit el kéne kezdeni konkretizálni, mert ne a tárgyi nap hajnalba talájuk ki, hogy mi legyen
Én múltkor ajánlottam egy útvonaalt, de az kétlem, hogy kijönne 300 km-erből. Ez úgy hangzott, hogy nálunk kora reggel találka
majd a meleg szénsavas üdítők elfogyasztása után innen irány a mátra az tőllem kerek 100 km-er. mátra háza(felnézhetünk a kékescsúcsra is) majd parád, recsk érintésével átmotorozzuk magunkat a bükkbe. Egernél répáshuta irányában van egy kimondott motorosoknak fenntartott út ami elvisz bennünket lilafüredre, majd miskolcon keresztül kimegyünk a sima 3-as főútra, és vágta vissza gyöngyösig, vagy onnan kinek merre jó...
Ez tőlem ez a kanyar olyan 500 km-er kb. Mindenkinek annyival hosszabb amenyre lakik tőlem(pl. szarvas kb. 120 tehát az odavissza 240 azaz 7-800 km-er lenne neked. Ha 60 lityiből kijössz az kb. egy 20-as plussz a kaja, mert enni kell... )

Na ez az én ökim, mondjatok mást...
Szöllőpapa ha az én motorom is be lesz indítva kétlem, hogy foglak hallani az enyém mellett a többi motor hangja csak gyári babetta...
ok 4-5 körül ott vok hallani fogtok
Tiszteletem uraim. Szóval sokat én se tudok ,az el múlt napokban Coyot kolega és én is írtam a gurulásról de mindenki az alkohol szót kereste az írásban. A lényeg hogy anyit beszéltem a kolegával ,egy max 300km es gurulásra gondoltunk. Még a cél állomást se dumáltuk meg csk annyit hogy szombaton minden képen szeretnénk menni valamerre
Szombaton a családdal megyünk gunarasra fürdeni velük is törődni kell néha mert az asszony állat rám parancsolt
17
17 vagy 24?
üdv mindenkinek. Pipi, ez a hónap nagyon gázos nekünk, legközelebb talán az augusztus végi kunmadaras jöhet szóba, Összefosta magát a COMBÓ, az egyik melósom megfözte a motorját tegnap tájékoztatott a szerelő hogy 120 ezer Forint lessz a vége, ugy hogy már megvettem a vadi uj hütőt az összes létező csöveket az uj vizpumpát, és a vezérmüszijat feszitővel, összeadtam és a vége 183 ezer ugyhogy mostanság annak is örülni fogok ha nem viszi el a bank a motoromat (ami eladóvá vált hitelátvállalással) , Sajna nagy a szar, mert amig a kocsi nem megy addig pénzts se keres, és az nekem napi 3 ezrembe kerül. Sorry a hétévge tutira kilőve hacsak valaki(k) felvesznek minket utasnak Ne haragudjatok Srácok, Remélem a következő bulira 1 motorral tudunk menni, de sajna semmi nem biztos. Kunmadár az esélyes, legyetek jók srácok.
Megyek a mecsekbe egy kicsit, öregesen gurulni má lehült a levegő egy kicsit
Elméletileg szombat lenne a napja szöllőpapa, de kérdezd a fő szervezőket, kojot, zozo
ők a megmondhatók..