Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mélyen ócska hely ez basi ahol már körbe kell téglázni a vizet, higy ki ne folyon, tán nincs pézük zsilipre
Hello!

Nem tudok részleteket. Elvileg maribor, dravograd, és onnan ausztriába ahol van az a csiki csuki szakasz, szakadék is van az út szélén, meg éttermek.
Majd pénteken kiderül
Nem a 69 es út Soboth-nál? Lavamünd-től indul! Van egy víztározó is! Van egy étterem ! Jó a kaja és nem drága! Sok magyar jár oda gurulni! Na meg osztrák!
Hello!

Húú nem jut eszembe, annyit tudok, hogy tőlünk kanizsáról odavissza 480 km, és ott ilyen 6-10 km-es durva csikicsuki szakasz van hegynek felfelé. Még nem voltam ott, ismerősök már jártak többször. Majd megkérdem vagy nyilatkozok utólag, csinálok képeket. pénteken megyünk.
Hová mész az osztrákoknál?
Értem, köszi!
No, leugrom Velencei-tóra lángost ebédelni, talán 14-re le is érek.
hát figy, ahhogyan action is mondta 2 körülre fujd én is slick-el járkálok (olcsóbb) néha lassan is néha autouton is de inkább pálya és meglehetösen gyorsan, semmi gondom, ha tulfujod akkor kell fosni, birják ezek a gummák, ha nagyon sokat mész azért időnként álj meg vele, hüljön egy kicsit a gumma, de különösebb gond nem szokott lenni. nekem az az egyetlen ilyen eset volt elötte se utána se, csak éppen követtük a szervizkönyv utasitásait, aztán igy jártunk. Tapasztalat szerzésnek jó volt a dolog.
Nem, csak gondoltam egy kis életet viszek a topikba.
Szóval elől 2, hátul 2.2

És ez a robbanós dolgot mennyire kell komolyan venni? A héten megyek osztrákba egyet döntögetni, és odáig autópálya nagyrészt, nagytempóval.
meg akarod ölni . max,nagyon max 2.2 .de a 2 a tuti
A slick gumi a folyamatos nagy sebességű autópálya tempót nem bírja.
Megolvad a közepe és lerobban, minél laposabb, annál jobban melegszik és vége.
Bocs hogy bele vau, de a slick nem nagyon birja az ekkora nyomást, te nem voltál ott jimy, de egyik utunk alkalmával action barátom erre az értékre fujta a slick-emet, és amikor bemelegedtek a gummáim az a 2.5 már egyböl 3 fölé ugrott és ugy ahhogy van elrobbant a hátsóm 2 személynél, én azóta szigoruan 2. 2.2 re fujatom maximum, és tökéletes. ne hari hogy beleszoltam, ez személyes tapasztalat.
2,5-2,9
Embörök. Akinek vágott slickje van utcára milyen nyomással kell használni? Általában 2 személlyel...
ha az egészet kijelölöd és be másolod akko mükszik de hát magyarázhatom én ezt 1 vegyészvesztettnek
jó reggelt
3. bronzérem, szépnapot
2. Jó Reggelt!
Ja rájöttem, ahogy közbe el is olvastam a hírdetést a tanksapka gubancos valamiért, meg a foncsor egy kicsit bentebb esik az idomtól igazából egyben vagy alkatrésznek kínálja, tehát feltételezem nincsenek meg a papírjai sem, legalábbis magyar nem ez tehát 94-97-ig semmiféleképpen nem 99-ig
a 156 le is egy kicsit soknak tűnik hirtelen, szerintem a gyerek ezt kártyán nyerte azért ilyen satu hozzá
A csaj viszont jöhet 35 felett már kevésbé válogatok...
Egyébként ez egy B de a tankján valami furcsa
Az, hogy ocsmány zőőőőd is arról, ugye meg már beszélnem sem kell...
Így, hogy félig belinkleted, be se lehet másolni F.A.SZ
Íratkoz be egy alapfokú számítógépkezelői tanfolyamra
"De a tanfolyam helyett, ne a mellette lévő talponállóba járj el... " Egyébként személyszerint engem az vígasztal, hogy van nálam is sokkal hülyébb a számítástechnikához
Ugye Bogyesz...
1-ső mostanában jól megy ez nekem...