Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


(bár ezt sem hallod.. max olvasod... de tudod mit? Olvasd fel magadnak... )

LX
ezért is irtam hogy leszarom az értékelést a zx kupán is meg máshol is.mindenki ugy megy ahogy jol érzi magát.van aki a 2.15 -el már tulvállaltnak érzi a dolgot és van akinek a 2.00 is könnyedén megy.az számít hogy élvezi e.azt viszont nem osztom hogy a 2.00 hoz ösze kell magad törni párszor.ez hülyeség.fokozatosságon van a hangsúly és hogy tisztában legyél a saját képességeiddel és legfőképp a reakcióiddal..
3 éves pályázós pályafutásom alatt azt szűrtem le, hogy nem csak a pályán eltöltött idő számít. Ha így volna a Svéd 1:52-őt menne már. Én meg 1:55-öt. Rengetegen vannak akik az évek alatt ott voltak 20-30 pályanapon és nem gyorsultak 5 seccet. És miért? Mert nem akarnak. Ők döntögetni járnak a pályára, nem zavarja őket ha megelőzik, nem erőlteti a féktávokat. És igazuk van. Tételezzük fel én idén megyek 2:00-át. Akkor mi van? Semmi. Nem elég semmire, egy DT-n az első 5-be nem kerülsz be vele, OB-n meg 55-el nem állsz dobogóra. Persze azért próbálkozom de csak mert fejlődni szeretnék ha már ennyi pénzt elszórok a pályán. Legyen már valami mérhető eredménye. De évi 5 kawa estel nem hiszem, hogy erőltetni kéne. Perecet lenyomod mindig oszt jó van.
Szóval hozzáállás kérdése is. Van aki összetöri magát egy éveben 5X de meg is van neki a 2:00.
Én azt mondom, hogy pályagumival egy 2000 utáni sportmotorral a 2:15-ig nem vállalsz különösebb kockázatot.
Itt a videóm. A legjobb köröm 2:15 és semmit nem csinálok! Nem döntök, nem veszek rövid féktávot, nem gyorsítok ki rendesen.
Tényleg!
Akkor ő már nem buzi!
Köcsög kurva!
Jobbulást az újdonsült ribancnak.
Kerülővel a legjobb. Vagy eljössz Bárándfele vagy esetleg ladány fele. Utóbbi a legjobb utakhoz vezet. Ha Báránd felől jössz, Kabához érve lesz kb 500m brutál szar út. kb 20-al szoktam rajta menni.
Perecnek sikerült nővé operáltatnia magát.
Már jól van, küldtem neki virágot.
ritka szar napra ébredtem.ma még jót nem hallottam senkitől..pedig nem p 13 van
Az osszes jelenlegi es volt kawa tulaj
mind az.
Kozben ralestem..30km de azt mondjak hogy foldes meg kaba kozott iszonyat sz@r az ut
Ki nem szarja le?
Buzi!
komam. Ugy nez ki holnap letudok majd menni. Merre fele erdemes mennem ha berettyoujfalubol megyek Jo ut van arrafele?
Az meg van itthon tucatszám. Még anno mikor Bergszászis voltam, gyaksziórákról "kölcsönvettem" ilyen dolgokat.
ahogy elottem irtak ellenallast kell ele rakni. par forintos tetel az egesz muvelet
No akkor nekiállok majd játszadozni. Köszi.
Egy ellenállást kell az indezben lévővel párhuzamosan bekötni.
Ha egy ugyan akkorát raksz bele, mint ami benne van a villanások száma feleződni fog.
Ellenállás beiktatásával is lehet játszani. Azt, hogy mekkora kell neki, az ideális villanás számhoz, az próba cseresznye alapon kell különböző nagyságúakat bekötni és kipróbálni.
Reggelt.
Kipróbáltam már a ledes irányjelzőket, de az a gond, hogy ami a visszapillantóba van beépítve ledsor, csak 0.9W. Emiatt villan percenként vagy 140-et. Relé cserén kívül lehet ezt máshogy orvosolni?
morningot
Szép jó reggelt... Péntek van , utolsó munkanap a héten
Vazze! Én a második pályanapomon elestem. Azt hittem legalább 5-6 pályanapot mentem esés nélkül.
Utánanéztem. 2006 szept.15-én voltam először a Hringen. Érdekes azt hittem abban az évben többet mentem.
ez mondjuk igaz... hát elvileg az angyalok és démonokat "néztük". De hogy miről szólt a film... nem tudom. A lényeg hogy átjött mert hiányzott neki a jó
ne bassz...nem vagy te úriember,egy kötsög kawás vagy....megfilmezted és le is filmezted?