Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi lebaszás?

Mindent tudok, kösszépen!
Először is letöltöd a licenc igénylő lapot. Innen. Szerzel rá sportorvosi pecsétet (vannak könnyen járható útvonalak). Beviszed a Hungaroringre és leadod értelemszerűen kitöltve. (2 fénykép kell asszem). Így a Brorganisation versenyzője leszel. Nekünk a C licenc kell és STK600 vagy 1000 attól függően, hogy 600 alatti vagy feletti a moci. Nemtom mennyi olyan 10 rugó a licenc. Minnél hamarabb csinálod annál jobb. Kis szerencsével a Motorkiállításon már megakapod a licencedet. Úgy néz ki mint a jogsi.
Versenynaptár, árak még nincsenek. Szerintem max. 15-20 rugó lesz a nevezési díj ha lesz. Elvileg egy napon lesz minden szerintem 1X20-30perc szabdedzés, 1 időmérő és a 10 körös verseny. Minden versenyre lesz külön jelentkezési lap, és minden verseny előtt gépátvétel van. Tükröt leveszed, lámpát leragasztód és kész is. Ha be akarsz vágódni a gépátvevőnél akkor azzal kezded, hogy nála veszel rajtszámot (1-2000Ft) mert akkor túradobozokkal is odamehetsz legfeljebb szól, hogy a verseny előtt vedd le.
A lényeg, hogy 8-ra illik ott lenni a kapuban, hogy legyen időd mindenre. Egyéb kérdés?
mivmiva?
Lesz zx kupa?
Királyság!

Tarthatnál egy kis okítást mi a menete a rajthoz állásnak.
A sportorvositól a lyszensz beszerzéséig, kb időponzok....
Monnyadmáruldmáel!
Ebből már nem mert ez 1,5 éve volt. Már én is full tilt-en játszom de ott csak 200dollár volt a legnagyobb nyereményem. Én nem sztrájkoltam de nem is dolgoztam.
Asszem 30 euró.
szólj ha tuccc vkit, mert rohadtul unom már, hogy kerülgetnem kell...

LX
azt tudom....
igen... és hibátlan.. mellékesen a 03-04-esbe is bele lehet tenni..

LX
ez 2005 ösbe való?
ojró? :) viheted!

LX
öccá?
nem kell, csak vedd meg, hogy végre ne foglalja már nekem ott a helyet...

LX
nnaaa... má' megen' itt vagy? itthon vagy még?

LX
vazze,,vennem kell egy kawát ahhoz hogy ez elfogyjon végre?
Hali,

sajnos az nem maradt... de egy komplett váltó + kuplung az még van...

LX
tényleg ddt!Te is sztrájkótá vazze?
Akkor így már érthető a dolog!
oda még nem vagyok regisztrálva és az nekem egy külön tortúra.olyan szinten utálom a számítógépet hogy azt elhinni nem nagyon tudod.és ennek megfelelően értek hozzá
Crazy! Most a PS-en minden nap este 21.00tól Freeroll csak magyaroknak és 550$ a nyereményalap! Ha van kedved nézz fel!
én fulltilten szoktam nyomni-már amennyire megy ez nekem.még csak freerollozom.de ahogy látom ddt ebből építi a tizedest
PS-en tolja valaki?!
Mennyi volt a beugró?Na ez szép!

Ma 19.00től a Fórumba 5 + 1 P Freezout verseny van!
az faint...látom nem csak páran pörgetjük a lapokat