Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 8kor kelek Jó éjt
lépek én is. 04.15kor fel kéne kelni.
jóét.
jah... addig már csak párat kell aludni na lassan lepihenek én is. holnap meló, meg holnapután is. hétvégén meg 2 napos céges banzáj ha jól sikerül hétfőn be sem megyek.
király.
ott a helyünk.
jaja.
Szal úgy néz ki kawanapokra tudok majd menni
Jó kezekben van.
qrva nehéz, megbízható, jó szerelőt találni.
Crazynek köszönhető. ha ő nem lenne, nem tudom mit csinálnék... talán egy sarokban sírnék vagy valami hasonló
Meló van.
Hétfőtől -szombat estig. a héten még csak pár órát aludtam, azt is a Masterban.
De ma már ágyban.
Örülök, hogy gyógyul a géped.
azt nem akartam már hozzátenni Rég láttunk. Mi a steise?
Madrid
hajrá
Na lépek barcat nézni! húzós lesz a Sevilla ellen de talán megfordítjuk az állást!
ez egy ilyen dolog
Amit korábban is beszéltük ezt a témát lehet az lesz hogy veszek 1-et és átszabatom magamra de akkó meg ugrik a gari
nehogy azt hidd hogy az átlag milyen fasza... azt viszik el először... és akkor már csak szennyezésnek marad 1 mondjuk.
Meg a sovány törpékre sem nagyon gondoltak.
Addigra beszerzek 1et! Cak hát a gólyákat és a zsiráfokat kihagyták...
hát pedig sztem 1x érdemes kipróbálni
igen, kötelező
Kár hogy nem vagy alacsony, megvehetnéd a nacit.
kár hogy nem vagy magas..vevő lennék a nacira
Nem félek, csak nem vágyok pályára még kipróbálás szinten sem. A másik, hogy csizmám sincs, a harmadik, hogy addigra valószínűleg nadrágom se, a negyedik pedig, hogy ha meg is lesz még akkor a bőrnadrág, biztos melegítőbe vagy farmerba megyek.
igaz oda a full bőr szerkő kötelező? Mert nadrág híján vagyok!
hát te bolond vagy Én is így voltam vele, amikor először odamentem. Hát én nem, félek hogy összetöröm stb. Fostam mint állat. mondták hogy figyelj nem kell gyorsan menni csak gurulj körbe 1x... körbementem... mondom de fasza, még1x. de jó. még 1x. utána már alig vártam hogy legyen újabb Kawa nap.
Én ringre nem megyek föl. Elmegyek, de a pályára nem.