Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jelent semmit. 2:45-öt bemelegítő körnek megyek, Crazy meg ddt 2:20-at bemelegítő körnek mennek defektel, két személlyel, egy kézzel, esőben, benzin nélkül tolva.
fasz sem tudja mivan,de mondom nem is érdekel.inkorrekt az egész.Tavaly azért mentem OB-n mert kiütötték a ninja kupát.most meg azért nem mehetek ninja kupára mert tavaly volt ob pontom.... hagyadmá.köcsög törvényhozók.megyek oszt kész.ha meg nem értékelnek akkor is ott voltam és amit elérek az az én eredményem lesz.pont.

tavaly év közben a vízes! aszfalton mentem a slickkel 2.38 -at
kb minden kanyar életveszély volt de még az egyenes is

első ringezésem alkalmával asszem 2.30 volt a mutatvány..
Én 3x voltam Kawa napon és 2:45öt futok...
Nekem 3:10-volt a legjobb időm, amikor először voltam.
amúgy ez a Balaton jól hangzik. Illetve mit szólunk a MotoGP futamhoz Sávolyon?
akkor én el sem merem mondani mennyit megyek ringen.
Gyakorlásképp benevezek.
Jó lenne már tudni valamit.
Ob kizáró ok?
egyenlőre ugy néz ki.azon mindenkép indulok,ha cigánygyerekek csinálnak harakirit a célegyenesben akkor is. csak hallottam valami olyat hogy mivel tavaly volt ob pontom ezért nem leszek értékelhető..de azt meg leszarom
De a fejben rendrakás gyakorlással és nem meditációval történik.
Ha menne meditációval, biztosan a lámpa alatt vegetálnék.
Majd idén meglátjuk.
Lesz zx kupa?
Mondjuk eltudom képzelni mit levágnánk egy sétálóutcában este csutka részegen!
szerintem némi gyakorlással és nem szarrá kopott gumival pikk pakk le lehet tornázni 2.06-08 köz.
nem kell ahhoz motorhoz nyúlni hogy 2.00-át menj.inkáb a fejedben kell összerakni a dolgokat.ha meg ott nem sikerül ,költhetsz rá akármennyit....
Jók nekem a 2:20-as idők is.
Azzal itt ÉN VAGYOK A LEGJOBB!


Ha esetleg perec belehúzna és beérne muszáj leszek rágyúrni a dologra. De addig nincsen gond. A lényeg, hogy perecnél jobb legyek.


az a fél milla nem fél milla. fél milla az 5 komoly pályanap amikor két menetre veszel jegyet hogy legyen értelme is...

még idejében rájöttél.
Nem.
Sikerült felnyitnod a szememet a pályázásra pénzbeleölés témában.
Minek nekem xyz gátló, ha úgysincsen fél millám egy évben pályázásra.
Tudod. Nem felöltöztetni sok, hanem használni.Majd ha lesz valami alkalmi vétel veszek.
megvetted a Scott-ot?
Akkó gyere!
Végigverjük lellét.
én nem megyek sehova merha részegvagyokverekszem
Te hol vagy helyileg?
Te vagy faszagyerek 007 nem?
Akkor bizony ő a te embered.
Köszi,Mujahedin!Nem rá gondoltam,de nagyon köszi.Ő biztos tud majd valami biztatót mondani,szeretném nyáron ki vinni a motorom New Yorkba.
Biztos hogy jó embert jelöltél be iwiwen?
AlexCBR-t keresd.
Ő ezzel foglalkozik.
Sziasztok! Segítségeteket kérem,egy Kawasakis srácot láttam itt a sport motor oldalon fotón,hogy ki vitte a motorját amerikába,és nem találom a srácot.Nem ismeritek?
csak nehogy megharipjon a mókucika