Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sportorvosi igazolás.az még 6000 asszem
én is aztata írtam
de ahoz mi kell a 7350ft leszámítva?
elég a C is nem?
de hogy ahoz mi kell azt elfelejtettem
Zsivány! De azt ugye tudod, hogy a kupához licenc is kell?
hasonlókat
Arra akartam utalni, hogy egy nullusz vagy akire nem emlékszem de természetesen csak vicc volt. Mennyivel jobb lett volna ha le is esik a poén de hát mit várjak tőled?
LX! nem maradt véletlenül egy eladó fémfékcsöved olcsón?
akkor lehet dupla annyi idén!
na haza értem lehet vakerni
miért ne ismernénk? ezt a kérdésed nem értem
Abban kijavítanálak, hogy 2008-ban valóban olcsóbb volt de, hogy idén mennyibe fog kerülni azt még nem tudni. Nem biztos, hogy ingyenes lesz. De természetesen örömmel látunk a rajtrácson. (Amúgy mi ismerjük egymást?)
így is kell ezt csinálni! Nagyon jól mondod!

LX
tudok olyat is mondani aki idén kezdte, és 01-et megy a H ringen, 07-et meg a P ringen... megkérdeztem tőle : Szabikám, mi a fax csinálsz. Válasz : Hát, én csak mentem utánad... ez a P ringen volt, amikor 06,8-at mentem még a kawával... Néztem mint a moziban... ja, és egy "szakadt" 600RR-rel, és plusz 10 kilóval hozzám képest... ügyes nagyon! Brnoban meg el is vert basszus... simán...

LX
Ha mindíg azpalapján döntöttem volna amit mások mondanak ma nem is motoroznék. Ha lesz kupa én nevezek! ha csak 1versenyen tudok indulni akkor is! Nem izgat hogy utolsó leszek netán elesek... ezt szeretném! Mellesleg olcsóbb és jobb mint egy sima nap! mobilrol :D
Sziasztok!
Ha esetleg érdekelne vkit van 99es évjáratú zx6r első futóművem kompletten, fékkel. Occsóóóban külön külön részenként is eladó
nem leszek itthon... szóval nem tudok menni,.. most otthon gyakorolok csináltam magamnak egy szimulátort... ülés, profi kormány stb... Nyomom a túraautót Brnoban, meg a P-ringen

LX
hhhmmm... nem tűnt el, és azért lett Yamahás, mert éppen azt tudta megvenni normálisan... de továbbra is szeretem a Kawákat.. ha lett volna lehetőség 09-es 6-osra, akkor az lenne... de nem volt.. és azért lássuk be az R6R egy szenzációs motor... meg a ZX6R-is...

LX
nem vagyok, csak dolgozok sokat meg készülök a szezonra... futómű már kész..

LX
nem kívánom... de majd lesz... (de azért ne legyen!) ez sajnos benne van.. Van olyan barátom aki 7 évig nem esett... aztán kettőt is.. ezzel jár..

LX
Azt úgy értettem, hogy volt olyan ember aki elkezdett pályázni és egy idény alatt lement 2:00-ra de ő el is esett jópárszor. Meg asszem a Mecklau is tanítgatta. Természetesen nem kötelező elesni a 2:00-hoz.
áá azcsak a motorja...szíve mélyén kawás marad.igaz Alex?go-kart?
azért tűnt el, mert már Yamahás
Vicces figura ez az LX Zx MZPERIKSZ srác eee vagy tünve.mivan?