Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vammá fűtésem
3.40 bazzeg, és mikor fexel le?
Rendben, de addigra valami szép zöld műkörmöt tegyél mert ez a kék amit mutattál ez valami förtelem
ahhhaa...szóval kend előtt kell elviharoznom asszem menni fog
Én, csak el vagyok tűnve, sok a meló nagyon.
De nem baj edz csak így legalább több esélyed lesz. Vagy nem.
Mármint az összeget arra értettem hogy hipp-hopp elmegy! láncszett, kuplung szett bla bla bla
Hidd el nem is olyan sok ez! összejön itt hipp-hopp ez az összeg! Most is direkt eljöttem az albiból és csajoméknál meg otthon vagyok mert így havonta több mint 30k-t tudok megspórólni! mondjuk ez azzal jár hogy reggel 3.40kor kelek... De valamit valamiért!
Értem. Hát te vagy a kasszád ura végül is.
Most "megtehetem" hogy ilyet vegyek! Elég sok 12 órát lehúztam múlt hónapba! 100-120k lesz a keret a tavaszi alakítgatásra!
Ne nyálazz össze, cuppogsz itt nekem. Ebből az árból majdnem 3 simát kapsz.
Azon kívűl?!
17800ft aztakú...
Ami ago-nál van Sitta lánckerék márkáról tud valaki valamit link walter moto lánckereket meg nem is találok már neten!
Estét! Na Crazy elintézted a dolgokat?!
Na mi a szitu?
köszi azért.... akkor majd kitalálok valamit...
Szasztok

Nem bírtam ma és mentem 25km-et a vassal.Hát bazi furcsa volt menni vele.De geci jó hangja van úr isten odaértem kocsi mögé faszikám nem győztek pilácsolni,hogy honnét jövök mentek is lefelé útszélére mint állat

Janou84 sajna nem találtam kecót kérdeztem pár havert de sajna ők sem tudnak ilyen helyet bocs.
Én meg Beregszászi Pál iskolába jártam.
igen
ő az arc nekem a mészáros...gondolhatod mi volt ott.füliéket meg hangyát ismerted?
igen. Beregszászi volt az ofőm.
permetezd le magad Denim blackkel
majdnem....géprajz,gépelemek3
franciából?
janou...baszod...te is puskásos voltál?