Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aha. Kiköpött mása az enyémnek. Csak nekem a műszerfal sincs fönn, meg hátul a kapaszkodók.
láttad a képet a stuntgépemről?
Akkor már értem miért lett egy vágás a monitorom közepén.
es tenyleg....
ugye?
éles látásod van
csak most tűnt fel hogy mindkettőnk nevében benne van a 84
Jo reggelt....
úgy legyen.
Ha haza jövök Újfaluba akkor max 21.30 ha meg csajomnál vagyok Debibe akkor éjfél de ott 5 kor kelek!
jóéjt
dehogy lesz ,jön a jóidő 3hónap mulva ,és akkor .
és gondolj bele hogy ez később egyre rosszabb lesz...
akartam mondani,h 3sebességes ,a kurva anyámnak iszok én .há mán le se tudom irni amit gondolok .
3személyes babi nincs is . .
3 ba 2 személlyel a babetta is feljön baszki.mondjuk tudom hogy a 10 es hogyan büntet....azé kell semmi másért
stuntgép fülöpbazmeggabinak
ki kellett mennem Teve kollegámért az ótópályára ,na mondom lassan ,és óvatosan,mert nagyon csúszik ,rá tiz percre húzzad paraszt mert csúszik,és elég durván lehet menni keresztbe .kurva hideg van de Tevénél az öreg 10es a téli motor ,és nagyon jól megyeget 20éves kora ellenére ,bár csöppet le van áttételezve,és 3ba jön fel 2személlyel . .
azt mondod szar? hát akkor dobd ki a francba... Pedig azt hittem jó... hátul is az van. mondjuk nem is fog
hát ésszel.mondjuk nem is indult be egyből.karbiszinkronra nagy szüksége van a vasnak.fékmunkahengerre kapott egy 2004 esét.konkrétan ami az enyémen volt.Motul Rbf 600 as fékolajat tettem bele,amit hoztál visszaadom,hangyairtásra kiváló lesz
olajban úszás az vót
te nem vagy komplett,az tuti
motoroztál?ze nem vagy komrlett az tuti...
Joe!
És volt olajnyomás is azonnal?