Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

De jót motoroltam ma,csaptam pár karikát a városban meg a környéken! Az új Pirelli Diablo SuperCorsa-k még ebben a hideg időben,hideg aszfalton is tapadnak mint a fene!
Szega.Ha még kell segíteni próbáld meg itt.Sok minden van:)
http://www.motostyling.hu/
Nyugi menni fog az. Csak nem én küldöm hanem Szandra a Miskolci fórumból. Aztán lehet nincs még gépközelben és azért nem küldte eddig.
kawasakistreetracing@gmail.com
NEM SAJNOS!
tyó reggeetet.
Itten vagyok E, csak 10 óta nem volt net. wiw meghívót megkaptad már?
nincsmit!
Köszi Perec
motul! de a link nem működik úgyhogy......
amúgy motulolaj.extra.hu
Sziasztok.Kellene Nekem fékolaj,hol,milyen,mennyiért,sürgős lenne.Előre is Köszönöm.
most méééér?
nyasgem perec
de bunkó vagy! ide írysz? mi? tee..... kazavakis!
nem mindenki születtett kisflexel a kézben
vagy gyártasz eggyett otthon
gyártasssá...le!
végigtúrtam ebay-t, de sehol semmi. lehet, hogy megkeresem raptort, de a gyártás tűnik a legjobb megoldásnak... már csak embert kell rá szereznem :)
Esetleg még Raptornál próbálkozhatsz, neki van legyártva előre 2-3 darabja, de nekem körülbelül 14 telefonhívás után is azt hazudta hogy feladta...
Ez sajna kellemetlen szopás lesz... Én is pörögtem ezen kb 2 hónapot, de szinte lehetetlen. Corsarobol lehetne szerezni Yoshimura-t 10k-ért. Én negyedennyiből inkább csináltattam egyet...
Óóó de imádom a gipszet!
szkráááááááááács!
há-hol vagy e drágatezsvírem?
ugyan így jártam egy éve......
úgy látszik ez ilyen! de nem kell betojni! megoldás kismillió!
nekem éppenséggel a mujától kapott teflonszalag a meneten+egy fasza rézgyűrű megoldotta a problémát!
persze a legszebb megoldás ha hegesztéssel feltöltik a furatot aztán új menet! de én inkább úgy vagyok vele hogy amíg nem muszály nem hegesztgetem!(én csak tudom )
a másik: simán nagyobb menet nagyobb csavar ezt ajánlom a legkevésbé

ennyi telt tőlem!
Tudja valaki, hogy honnan tudnám beszerezni a képen bekarikázott komplett konzolt?
Szerintem várjuk meg a gurukat (Crazy,Muja) és ők megmondják hogy mit kell csinálni! Én lassan beleszek állva mint a dög
öszintén szólva nemtudom, minent ugy csináltam mint máskor, már mikor megengedett szinte éreztem h baj van, pedig nem bántam durván vele, egyszerüen nemértem, bögni tudnék, ha segitene bizisten megtenném.