Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze tudom. De hogy érthetőbb legyen a célom, nem az a vérre menő profi stunter akarok lenni aki mindennap 4 órát gyakorol egy üres placcon. Szeretnék pár dolgot elsajátítani, de ha haverok éppen elhívnak egy közös gurulásra akkor oda is megyek.
szkraccs. Csak jotanacskent mondom hogy fontold meg ezt a stuntos dolgot mert hidd el nem olyan konnyu, egyszeru nameg olcso mulatsag lesz majd...
Akkor most fighterkedni akarsz vagy speedelni?Egy biztos Villámnak 15/60 van a 636on!
Beszélgetek msn-en egy sráccal aki ugyan ilyen zx6r-el stuntolt és már az 50 fogas lánckerék is levitte neki a sebességet 200-ra. Ha ráteszek egy 70 fogast akkor talán még 100-t sem megy. Meg akkor lánckerék már tankon ülős 1 keréken körbe körbe forgáshoz való. Olyat pedig én biztos nem fogok csinázni.
50? 70-75öst neki! elől meg marad a 15ös!

Sziasztok!
a hatso talan cbr?
A hátsó se lehet az mert a vége az kerekített legalábbis a 2000 - 2002 évjáraté
Sajnos nem tudok mibol rajonni, de lehet Sutyuki is, azert koszi
Az első ülés biztos nem ZX6!
max 2003 elotti evjaratu kawahoz tartoznak HA tartoznak
Kene kis segitseg:
Ezek ZX6R ulesek?
Peeter tetszik a vasad, legalább már nem csak nekem van ilyen egyedül ezen a fórumon

jövőre nem, de utána nekem is érik a lánc + lánckerék csere, de én rakatok egy vagy 2 foggal nagyobbat hátulra. Valószínűleg betolom a szervizbe és csinálják meg ott. a Pécsi steelhorse-os fiuk értik a dolgukat
reggelt
Ha nem akarsz stuntolni akkor jó hogy jó a gyári.
Az lehet, meg jó is, csak engem az zavart, hogy autópályán a 130-as tempó, az a motoron már 140 volt óra szerint. Így meg csak pörögnek bele a meg nem tett kilóméterek. Jó lesz nekem az a gyári.
Az is igaz!
Csak akkor már most bejelentkezek a szervizbe, mert tavaszra nem lesz kész!
Jó Reg
Nem akartam megzavarni a lelki vilagod
muszáj ilyen képeket feltenni?
Ja jó lesz, gyorsul majd mint barom. 200 körül lesz majd igy a vége, de egy nyitott motoron az is sok. Meg azért is kell mert elkezdek fighterkedni.
nagy lófasz van.szájba is hugyozok valamkit lassan.
valami spanodé? vagy az enyémet árulod? mer az nem törött!
van valami jó híred?
elől sérült,hátsófelni cserés 2004es zx 6r eladó.
Egy kicsiket eros...