Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Hát én ma nekiállok és lemosom a mocit. Már nem bírom nézni hogy áll rajta a kosz október óta.
azt a bulit szeretem ha nem visznek be nem tud feljelenteni senki mert nem nagyon van bizonyíték de ez tőlem távol áll
Tudja a faszom! Ütött ott mindenki mindenkit!
jaja.csak összekötőt kellett csinálni Akrákhoz.megizzasztott kicsit
eddig értem,de már megint miért a Te ujjad látta kárát?ujjaztad őket vagy mi?ütni kő ecsém :térdrerúgás elsőnek a biztos rogyás után jöhet a többi-mé sajnálod?
akkor te is kuss.

Sikerült megfaragni a vasat? Mer ha vmiben kell segíteni..serv.man. v vmi, szólj. A hang...ennél nincs jobb
Pénteket akartam írni!
Szombaton buli vót! kibaszott roma társaságot kifogtunk
má megin mi a faszt csináltál hüvelymatyi?
Hello Gambesz
Rég hallottam felőled
Gondótam Rád mutkor ,mert faragtam egy TL-t---jájj de bitang hangja van ennek a cuccnak.Amugy meg Te se állj velem szóba ha kérhetem
Neked is Kellemes Ünnepeket és egy jobb Új Évet...na azt a "Jobb"-at nem ugy értettem ám
Hasonló cuccot sikerült beszereznem
Szevasz Joe!

Kellemes ünnepeket nektek!
Freonén nem láttam ilyet,őt kérdezd hogyan kell
Ez ahhoz is kell, hogy felrakjam a gyárit, mert ennek a dobnak nincs az alján felfogatás.
Hidd el ki ittam már magam
Én is zúztam ma törött ujjal Nem bírtam ki! Nekem is szintén ugyanilyen gummák vannak a motoron és baszott jók!
ez geci gusztustalan ,mi a fasznak ez oda?rakd vissza a gyárit ez nélkül ,még ugy is szebb...
sima liba az uj menet.de ha beletörni képes voltál akkor keress szakit.monnyuk ojat aki nem gépi metszővel esik neki..
fasszopók!karácsony van igyatok
Menetjavításra keress rá a neten.
Kb. 1500-ért megcsinálják.
Ha rájöttél, kettőt rendelj, mert kell nekem is.
Hideg időben száraz aszfalt mellett elmenne télinek is!
Jó estét Kiskalózok!
azé csak óvatosan...nem téligumik azok