Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy valahogy!
Mondjuk annak a valószínűsége, hogy az ember hanyatt esik, és eltöri a vállát, sokkal nagyobb, minthogy átmenjenek az ujjain. Szóval a legjobb teljes motoros felszerelésben korcsolyázni, és sisakban az ember füle se fázik... És akkor már csak egy jó kupac csavar kell a gumiba meg egy robesz, amit az ember nem sajnál...
hatalmas hópelyhek potyognak mindjárt a fejemre
Vagy úgy kell esni, hogy ökölben legyen a kéz. Hogy egyszerűbb legyen, szorongatni kell közbe egy kicsi gumilabdát.
Bazz Csutka,hogy ez nekem nem jutott eszembe .
Hát ez jó volt Csutka!
Protektoros kesztyűben korcsolyázzon, aki félti az ujját...
Városunknak 6 horgásztava van! Az 5. a legnagyobb! Fel sem tűnik 200ember rajta!
Benne van a balesetveszély,de miben nincs ami adrenalin függő!
Korcsolya jó lehet főleg mikor elesel aztán tmennek az ujjadon és tavasszal robira kell cserélni a mocit ,mert nincs mivel behúzni a kuplungkart. Jó kicsit negatív vagyok bocs .
Itt egy Kawasaki ing aukcióban:
http://www.vatera.hu/kaeasaki_...
Meg egy női Kawasaki blúz is:
http://www.vatera.hu/kawasaki_...
Jó lehet karácsonyi ajándéknak is.

Amúgy Kawasaki ruházati akciózás is van, rajta van a honlapon!
Főleg ha mocival húznak a jégen,melyen szöges gumik vannak!
Ebben igazad van Deni ha tele lennék geppával ezt is tenném hidd el.
A Quad és a Cross moci tényleg megoldhatja a problémám csak be kéne egyet szereznem valamelyikből .
Nekem a korcsolyázás az első 3 legborzalmasabb dologban benne van.
Én pl. korcsolyázni is imádok!
Télen is van ami jó! Csak egy Quad és egy Cross moci kell hozzá,na meg sok hó!
Estét srácok!

El kell költözni melegebb éghajlatra! Magyarország már csak ilyen éghajlatú és ilyen is marad!
Hát ja crazy azért ne légy ilyen felelőtlen...... pólóba azért ez nem semmi ám. Mi van ha elesel hmmm , ,
Hát szkráccs csak annyit tudok mondani kitartás aztán tavasszal nyeregbe pattansz remélem .
bőrszerkó heee? nuku?
Hmmm én mit is mondjak? Vasárnap 5 hónapja lesz hogy nem motoroztam.
Ez jó
ezt ugy hívják elvonási tünet.nálam eképp jelentkezik
Szasztok
Arra jöttem rá bassza meg,hogy kezdek idegbeteg lenni emiatt a kúúúrva tél miatt . Én ezt már nem bírom esik az a geci hó ,hogy én hogy utálom. Ha a mocit nézem eltudnám magam sírni,hogy nem mehetek vele. Asszem itt baj lesz még
, , , , , , .



Na jó azért annyira nem vészes .
egy darabig biztos nem