Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na te is megérkeztél?
várunk vissza Daniel aztán nem kacérkodni a nővérkékkel
Motorral vagy gyalog?
Nagybetű és a pont! 2füles
mikor mit kíván a szitu
Hajrá!
No para!
Pókert is ilyen Feszsesen tolod?
Hajrá ötsém!Ne parázz!Ügyesen!
Csőcső haver. Kitartás, majd szoritunk neked, hogy minden helyén legyen. Főleg a szemed.
Jobbulást és fel a fejjel. Nem lesz semmi gáz.
Na kötsög kawások én lépek pakolom a cuccaim készülök a klinikára most 1 hétig nem lesz annyi off További kellemes hetet és drukkoljatok mert tele van a gatya Üdv a többieknek: Mókuska,Crazy stb stb stb
Már megint nincs pont.
Szerencséd hogy nagybetűvel kezdted a mondatot
Na...de nekem folytatnom kell a rajzolást meg a jegyzőknyveket
Azé néha idepillantok
...de akár az egyik fórumost ha ébren kell tartani a műszakjának uccsó 20percében....és nekem úgy tűnik h erre a nagytöbbség vevő,ergo itt ez lesz...
én vevő vagyok erre.
Most azonnal.
Látod...Javítottam
Ohh...elnézést Főnök.Pofánbasszam magam?
Hé öreg, a mondatot nagybetűvel kezd.
A mondat végére pont kerüljön.
Érthető?
örülünk h tökéletes vagy.mi azért is írogatunk itt mert szerintem személyesen nemsokan ismerjük egymást,és valahol el kell kezdeni öreg.meghát...ez zx6r "köcsög kawasakis" topic ahol a kawások arról beszélhetnek amiről akarnak,legyen az szelephézag állítás,fékolajcsere vagy csak simán kitárgyalni valakinek a 7végi bebaszását,de akár az egyik fórumost ha ébren kell tartani a műszakjának uccsó 20percében....és nekem úgy tűnik h erre a nagytöbbség vevő,ergo itt ez lesz...
de nyugodtan javítsatok ki
Ezt megúsztam
Nekem meg tele van a tököm a kemény gyerek vagyok, hú de bebasztam dumával! Ennyi erővel bárhová irogathatnátok! Ennyi ráérő embert, pff. Beírási kényszeretek van? Na lépek, majd ha tisztul a topik talán visszanézek. Akivel dumálni akarok innen, azzal dumálok msn-en, ami eddig is így volt.
Ott a pont
mi nem bántsuk...miért tennénk?semmi bajunk nincs vele.csak ha olyanunk van akko itt ugatunk egymásnak
Akkor meg szokjon le erről a baszogatásról... Vagy kérjen a moderátoroktól egy kawasaki OFF topicot és megnyugszik majd a lelke