Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jójó,megvan!
Még most vettem észre,hogy ilyen topik is van! Amennyit én fórumozok nem is csodálom!
most irtam
Az melyik lenne?
hegylako topik
kutya? Hogy érted?
kutya
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül hol tudom beszerezni a képen kijelölve látható benzinszűrőt?
Kiváncsi leszek mennyivel ütik le
http://cgi.ebay.co.uk/2003-kaw...
Akkor az úgy nem lesz nehéz!
Az idén még megcsináljuk, vagy ráér neked is szezon elején?
Ne jelezz sehogy. Minek az
Nekem csak az a lényeg hogy felbasszuk valahogy a rendszámot. meg legyen index is, nem akarok karral jelezni És igen, lehetőleg anélkül hogy megfúrkálnánk a rendszámot
Sziasztok.Sok ember kbatott sokra megy,és olyat szeretnék tőletek kérni, hogy 2007 zx6r -re,melyek a leghangosabb kipufogók?mindegy hogy milyen márka csak márkán belül milyen tipusok a bugyiszaggatók?válaszotokat előre is köszi.
A smile-it a végére akartam!
Azzal nincs gond, mert van nálunk egy kisebb műhely, ahol lehet ilyeneket készíteni.
A rendszámodat ha kell ne fúrjuk meg ugye?
hát attól le lehet szerelni a hátulját. Csak tényleg hebregálni kellene rá valami rendszámtartó konzolt meg indexnek is kell valami hely.
Jól van akkor!
A gépem már félig téliálomba van, de remélem még lesz jó idő, hogy összefussunk megnézni a dolgokat. Ha meg más nem tavasszal.
sztem is
Persze, OK!
Én nem is mertem eddig kérdezni, mert nem tudtam milyen állapotban vagy ezek után!
Viszont nem tudom hogy legyen, mert a KawaDeni nem tudta végülis megcsinálni a konzolt,mert későn méreteztem le.
De szerintem találunk rá megoldást
benézel
Valamit nagyon bezézel. Én most néztem meg az enyém használati utasítását abban az van hogy:
6 hónaponként motorolajcsere illetve első 1000 km után, aztán 6000, 12000, 18000, 24000, 30000, 36000
az olajszűrő pedig: 1000, 12000, 24000, 36000
Sztem lehet az olajszűrő csereintervallumát nézted vagy nemtom...
ott még nem tartunk. az még pár hónap mire kiderül ki a hibás. De a kárt a legelején fel kell méretni, addig nem lehet hozzányúlkálni. Ha ez megvan, igényt tartok majd a motorod hátsó részére ha részedről is még ok.
Hali!
Az tök jó! Remélhetőleg olyan árat fog mondani, amiből helyre lehet teljesen állítani.
A rendőrségi mizéria után végülis kit véltek felelősnek?
te hülye vagy bazdmeg.vagy vettél mégegyet?