Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is innen szedtem le anno.
De nem tudom, hogy ez amit itt találtam jó e az én 2002-es 636-omhoz
http://www.carlsalter.com/down...
Köszi pityu ezt én is megtaláltam csak nem tudtam hol lehet szerezni kódot! De már tudom
Próbáld meg ezt is azt hiszem emailben kell kódot kérni a sráctól

http://www.motorosok.hu/szervizkonyvek/
köszi!
Ha vki még tud az linkelhet!
de itt csak alig pár van a másik ami volt az az oldal meg nem él ahol rengeteg volt. a Manualz info
Nekem a sajátomhoz való megvan: 2000-2002

Amúgy ezt linkelték be: manuals
Vki egyszer linkelt ide be! Ott rengeteg kawához volt!
az összes tipushoz
Melyik évjárathoz kell manual?
Igen találtam de nem kellett mégsem! rossz helyen volt a fesszab nem az eredti helyén és ahogy kapta a blokról a meleget a csatlakozó megolvadt! csat csatlakozot kellett cserélni és jó is lett!
Köszi amugy a segítségedet!
Igaz segíthetnél még vmiben! Te ilyen nagy serviz manuális vagy szerintem Hol találhatom meg az összes kawasaki serviz manuált?
Fesszabot találtál?
Na az zsír! Majd jővő hétvégén tudom átvenni az jó neked? Vagy legyen posta?
Megvannak a gyertyák.
Szerdán hozom haza.
Szevasztok!
Vki egyszer belinkelt ide szervizmanuálokat! Az összes kawa fel volt sorolva! Belinkelné újra nincs kedvem visszanézni a kereső meg nem jó!
Előre is köszi
emberfüggő! ez ki tudja meddig volt pályán! az olaszok alapból hülyék...volt már egy jó pár motorom tőlük. nem becsülik őket.
tiszamogyoróson találkoztam egy 80e km-es zx9r-el. a szelephézagon kívül semmi baja nem volt. viszont van olyan ami 20 ezernél beszarik sajnos, mert a gazdája egy fasz és baszik a gépre.
enyémben 50 van...látnád belűlről a blokkot.vadi uj.kompresszio gyári,most cseréltem ki a gyári gyertyákat és most volt 1x szelep állítva.ennyi.kawasaki
jó volt a 900rr imádtam! olasz import volt, sérült, én raktam össze, én matricáztam, szervizeltem stb.. kurva sok munkám volt benne....ami zavart hogy pálya gép volt és 45e km-el. hiába honda, de az akkor is sok!
szintereztesd le ezüstre mert be fog oxidálódni gyorsan és baromi csúnya lesz
Köszönöm a véleményeteket és,hogy őszinték vagytok .
Na jó megyek kicsit áttörölgetem a mocit!A múltkor igen poros lett!
S a RAMAIR beömlő pedig zöldben!
Lásd 9363 mociját! Ízléses,frankó én úgy csinálnám meg!
Persze nekem sem, hisz dec. 26.-án -4fokban is kimentem, csak tegnap nem tudtam eldönteni hogy lesz eső vagy sem és ezért kinlódtam. De máskor tuti határozottabb leszek.
Aha,alurács!
Sztem feketében jobb lenne!De ízlések és pofonok!
Ninja tuningrács Go módra fasza lett
Ja bocsi a rács a lényeg. Amúgy jó estét kívánok .