Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szép lett! Jó hamar rendbe rakattad! Erre azért vigyázz! :) széles utat!
Cépségem új fényében díszeleg.

http://youtu.be/w4EMn5SvUgM
Na mintha mise-semmise történt volna..
Eladó két Lightech verseny tanksapka, az egyik gyorszáras 85€ a zöldeskék, a másik a fekete az betekerős 65€.
Vadi új mindkettő
Nézve a tételeket feltűnt a fejidom rajzán is van egy idom darab ami hiányzik.
Az is kellene!

Ami a rácsos biszbaszt odanyomja és a fejidomhoz van csavarozva, az egész airbox előtt-alatt!


Illetve az előbb írt többi dolog kellene....
zx600J!
'01 zx6r

Következőket keresek bontottban:
-ram air beömlő legelső darabja az a dupla lukas idom
-ram air következő darabja 2db az a rácsos biszbasz
-ram air beömlőben lévő kis csöcs amire a karbi uszóház csöve megy de csak egy db. -t keresek, mert a kettőből csak az egyik törött, ami bele lóg a beömlő részbe!
-gyári kipufogó dob

Adatlapomon mail, árat és telószámot várok akinek van!

Köszönöm
2001-es papiros zx6R alkatrészek eladók.
aztakurva! innen olyan mint ha ezert lenne hogy ne ess hatra

jo amugy! en is terveztem modositast az enyemen....igaz csak roviditest....
Brembo Racing RCS 18-20 ..csak 310 euro.
N volt bajom a gyárival,csak ezzel fog is a fék.
Persze csak Motul RBF 660-nal és Vesrah betétekkel.igy máris 500 eur.de megérte.
Mondjuk a legutóbbi kigyorsításom nem ennyibe került....
Milyen brembo fofekhenger ez? A gyarival mi volt a bajod, hogy cserelted es mennyivel jobb ezzel?

Tobb kerdesem nincsen.
És már zöld a tankod... Csak így tovább
Vammég:)
Már csak az ülést kell felkreálnom..
Saját alkotású rövidített farokidomocskám elkészülte..elhát
helloka!
Eladó egy üléspúp '03-'04-eshez! Tízdarab Mátyásért! Azért adom el, mert azt hittem tetszeni fog.... tévedtem! Akit érdekel irjon!
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekli: link
megvan! híhatszt!
tudok inni akarom mondani menni!

addig felkészülés gyanánt emeljem az adagom napi 1 sörrel?
Tönkre teszed az etanollal !
Sportdobtól meg légszűrőtől nem állna le melegben...ott más van! Én nem tennék bele a helyedben...ki fogod nyírni
Sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy ha gondol egyet a gép (1996 Zx6R) nem indul. Általában melegen fordult elő, hogy néha-néha többször is rá kellett indítani, de beindult. Ma indítanám be (meleg állapotban), de semmi, csak forgat. Többszöri próbálkozás után, ugyan úgy indult, mintha semmi baja nem lenne. Hazajöttem vele, leállítottam, mondom rápróbálok, és megint nem indult. Mi lehet a gond? Válaszotokat előre köszönöm!
Már tettem bele felesbe mert nagyon dús volt a keverék meg alapjáraton leállt melegben gondoloma sportdob meg a sportlégszűrő miatt most meg pont jó nem áll le meg még kevesebbet is eszik.
NE TEDD !
Valaki tett már a motorjába etanolt benzinhez ?
ha végre tudnánk venni egy autót.....mert csak szart akarnak adni....
akkor elmennék a családdal hozzád fagyizni... és akkor lenne megint bodottá
Sziasztok! Találtam oldalidomot zx6 99-es ,de nekem 2001-2002 re kellene , viszont a képeken úgy látom h megegyezik a kettő és a két évjáratban csak a fejidomban van különbség....
Ha valaki meg tudna ebben erősíteni azt megköszönném!