Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Elég hiányos de vannak még persze:
palinkas@ivanicsfehervar.hu
Hali vannak még pólók nálad?
Csak én városban nyomulok... Itt hiába minden. Dekkolsz a piros lámpánál, közben lefordulsz a motorról a meleg miatt. És ha mindez nem lenne elég erre még a motor rátesz úgy melegszik. Na majd kipróbálom a vizezést.
Ugyanaz a ruhám van mint neked. :) Én azért óránként megállok aztán egy kis üveg víz el is fogy :D

Ha hideg van az a baj ha meleg van az... inkább legyen meleg :)
Értem. Amúgy valami borzalom ebben a hőségben bőrruhában motorozni... Nem fehér embernek való.
A okszigéntől meg a hákettőótól..mondjuk ha csak minden harmadik akkor háháromó.fess rá arannyal egy minusz előjelet,szerintem attól idővel elmúlik mint a szerelem
Hát ha ez ösztönző erő akkor igen a zöldekre is vonatkozik!
Ugyanmár, én nem sértődtem meg.
Tisztában vagyok vele, hogy be kellene öltözni, de nem bírom magam rávenni.
De már hiába, vége a szerelemnek...
Hát nem tudom, szerintem érdemes. Bocs ha rosszul érintett a hsz-em.
Ez a zöldekre is vonatkozik?
KB két éve figyel a leszedett gyári láncom a csomagtartómban, mert akkoriban még kedveltelek és neked akartam adni.
Sziasztok!
Kawasaki zx6r 2002 keresek bal oldalidomot, ha valakinek van egy elfekvőben kérem ne tartsa magában!
Sziasztok!

1991-es ZXR 750 J szériához keresek jobboldali fehér tükröt,a szára sima fényes fehér,nem gyöngyház,a műanyag búra része anyagában fehér matt felületű.Csak gyári,nem fujkodott,fényezgetett érdekel,ha kopottas az sem baj csak ne legyen taknyolva.

Válaszokat előre is köszönöm!
Sajnos használt nincs
jó egy használt is akár! Milyen van?
Tükör nem kell! Köszi
Mai napon cimborával siettünk hazafele a 7-esen mikor egy narancs zx6 elrohant mellettünk. :D Nagyon sietett mert póló meg rövid gatya volt rajta.

No de uraim! Öltözzünk fel... :)
Sziasztok! Ha esetleg érdekel valakit van egy 07-08as 6R lámpám eladó ,és egy ezüst farokidomom!Képek az apróban.30-9002749.Óvatosan száguldjatok!Sok az agresszív hülye barom!
jól végzödö szép történet.
Meghagyom neked. :-) Lime partyra meg varunk...
És amúgy jo a Trabant. Kocsi is, családbarát is, mi kell még?
történt hogy nyíregyen dolgoztam egy benzinkúton és mivel hozták a pénztáros csajt melóba, zx6r 06-al. a meló végeztével csak lesasolom a verdáját a csákónak, megyek ki a shop elé mikor látom hogy jön a pilóta is oda. kérdem tőle hogy nyomod a bringát, áprilisban vette 3700 km-el még csak tanulgatja. szép állapotban volt a verda mikor legugolok a generátor dekni felőli oldalán és hopp a dekni alja frissen hegesztett az idom karcos, hja nem rég egy salakos útszakaszon elcsúszott és a pont a dekni fogta fel az ütést, konkrétan beszakadt olaj elfolyt . felvázoltam neki mit tudok ajánlani a következő ilyen eset kivédésére. nem küldött el a sunyiba . ma reggel ugyan ott találkoztunk, némi szerelést követően felpróbáltuk a dekni védőket amik klappoltak arra az évjáratra, úgyhogy most már az ő verdáját díszíti és védi némi ragasztó és pár leendő matricával.
ha addigra lesz rajata lánc idomok nélkül is kimegyek.....meg van ugyan hegeszteve az össz idom de se gitt, se fény....ja meg ha addig lesz rajta lánc...pályán levenné a lábam
egy nagy néger bránerbe?
te beleülnél?