Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esetleg a villanyak elcsavarodott annak miylen jelei vannak? hogy tudom megnézni nem e sérült?
Lehetséges ez? Se felni se sárvédő de még hűtő se és a leömlő se sérül?
Szeretném elcserélni a motorom egy Narancssárga 2008.6 havi Kawasaki zx6r-re! A tulaj azt mondta sérült volt a motor, és az 1. telókat cserélte illetve az oldal idomok ujra lettek festve. Azt mondta a teló sérült csak se az 1. felni se az 1. sárvédő! Kérdésem az lenne, hogy ha a teló sérült, ahhoz sz.tem nagy erőbehatás kell hogy meghajoljon, hogy lehet hogy a sárvédő se és a felni se kapott! Lehetséges el? A hűtőnek nem kellett volna sérülni?vagy a kipuf leömlőknek?
piros 3843387
nem tom,tehát jerry már a számot...
joe-lenne ha valamikor felhínál a mútkorin ?.?
Hali mindenkinek skacok valakinek van véleménye egy bizonyos AGV K4-es bukóról?
Előre is köszi!
Háj!

Jól teszed ha egy ilyen motort választasz. Pont ugyanazokat kell megnézni rajta mint bármelyik másik motoron vásárlás előtt. Különösebb típushibáról nem tudok. Nekem nem volt műszaki gondom egyikkel sem. Az egyik legjobb hatszázasnak tartom ár/teljesítmény arányban a mai napig.

Azt hiszem volt már itt a fórumon valakinek hogy szarakodott a exup motor. Egy műanyag fogaskerék van benne aminek letörhetnek a fogai, de ezt előtte már jelezni szokta, mikor ráadod a gyújtást már nincs egészséges hangja magának a motornak.
Ezt le tudod ellenőrizni, a exupmotor az első ülés alatt van, vedd le az ülést és add rá a gyújtást ekkor elfordul mind a két végállásba, illetve ha beindítod és jól megrángatod a gázkart (is), akkor is állítgatja a szelepet a motor, szóval kiderülhet hogy akad e vagy sem. Illetve kérdezd meg hogy miből gondolja hogy az a baja, mert attól hogy a blokk megtorpan, nem húz bitonyos fordulattól, dadog, faszomtudja, még nembiztos hogy az exup baj. Még egy csilliárdnyi dolog okozhatja ezt. Ha úgy érzed hogy nem a frankód mondja vidd el egy szervizbe ahol értenek is hozzá és nézesd meg az e a gond. Nehogy vegyél egy rakás fost.
Sziasztok!
Elképzelhető, hogy én is tulajdonosa leszek egy 2005-ös 600-as Ninjanak... Érdeklődnék, tapogatóznék nálatok egy kicsit a típust illetően, hát ha el tudnátok látni némi infóval, tanáccsal.
Mint mondtam, a vas 2005-ös, 45.000 km van benne, 2. tulajos, sérülésmentes és nagyjából teljesen gyári.
Mit érdemes jobban szemügyre venni egy ilyen futásteljesítményű Ninján? Vannak esetleg gyenge pontjai? Vagy amire érdemes figyelni? Bármi érdekel, ami eszetekbe jut...
A jelenlegi tulaj szerint, a kipufogóban lévő pillangószelep rakoncátlankodik, néha felakad (?) és szerinte ezt a szervomotor hibája okozza. Találkoztatok már ilyen problémával?
Köszönöm,
Roland
Az még talán belefér méla undorral de kivárom a 2 hetet .
Ja ja 2 hét a Bahamákon is hozzá jár!
Egyedi árak




5000+ benzin ? , ja és elhozod nekem ok ....
Sziasztok!

Eladó egy új, gyári vezérműlánc 95-97-es ZX-6R-hez.

A motort eladtam, mielőtt kicseréltettem volna, a vevőnek meg nem kellett.

Van még kipufogó tömítésem 2005-ös ZX-6R-hez, szintén új, gyári, 2db.

Érd: dblitz (kukac) freemail (pötty) hu
Az egyedi ár azt jelenti hogy úgy bárkinek oadod 2,5 gurigájért, de csak nekem haccázé, papírok meg ilyesmik nem kellenek, elég egy langyos kézfogás a moci mellé.
új zx-6r ,zx-636r raktárról bármilyeen szinben!

egyedi árak!
Sziasztok,

Van valakinek eladó Kawasaki dzsekije? (bőr/cordura mindegy)
L-es méret. Pálesz kollégának már írtam e-mailt, de hát ha van valakinek porosodva a szekrény aljában egy nem csúszott, régebbi darab..
he-he-he
SziasztoK

ZX6R /636 2000- 2002 Komplett Arrow kipuRENDSZER eladó
Ár: 85e Ft
Érd: palinkas@ivanicsfehervar.hu
Az nem fér be a bőrruha alá. Max majd telefosom a kezeslábast
Ha oldalra fordulsz
szerintem nincs annyi pályinkád, hogy ilyen meglepivel előrukkolj .. egyébként teljesen észrevehetetlen vagyok
Te hát nem veszed magad észre lelövöd a meglepit
mostakkor a jóskából bújsz elő?
Nem tudol oklvasodni matrojska baba v agy mi a neve
Háát 1 liberót vagy mit szerezz be elsőre