Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tehát meglepetésből belebújsz egy kindertojásba és a bulin amikor a hangulat a tetőfokára hááág, akkor kijössz belőle, és meg fogunk lepődni? ...
Egyrészt meregykurva vagyok ahogy joe is mondta, másrészt jó árba számolták be és hát ez volt az ami tetszett ott

De meglátjuk, hogy mit mutat ha eljön a jóidő
jól van na akartam haladni a korral mert az a mi időnkben volt divat mindegy a lényeg MEGLEPETÉS
nem..amire te gondolsz az a matrioska baba
oké.Köszi akkor majd oda írok!
Köszi!
Ez olyan mint a kindertojás
meREGYkurva
jössz fel a bulájra ugye kislányom?és ugye nem egyedül?és ugye hol alszol?és ugye van még pálinlád?és nem jössze fel már péntek este? :D
Gratulálok ehhez a szép bringához nagyon szép ez vitathatatlan . De hogy hogy nem 10 KAWA ? csak érdeklődöm ha nem baj
Köszi, de ettől még ne reménykedjetek, hogy ezentúl nem fogok itt irogatni. Ahhoz túl jó a társaság
dászíííííííííííííííííííííííííp
Szia!

az M-es már tuti elfogyott az S-t meg kell néznem.

Egyébként ha kell valami itt: palinkas@ivanicsfehervar.hu
Kawasaki ivanics
Szia!Érdekelne a team green poló számod vagy elérhetöséget adnál.
Még pár kép az eredjről.
Nem titok 30db szentistvánt fizettem rá az enyémre.
ÚdeFűdeTyúúúúú! JónézünkMiki!

Inkább eztet add ide egy körre a sör helyett. Cserébe mehetsz a lájmpartin az enyémmel.
Mennyibe ment el a tijedé? És ez mennyibe volt? Jöhet a mélemre is ha nem akarod ide kiírni.
Igen már két R1 van a garázsban. A nevem marad, mert hát kitudja ...
most mi lesz a neved? szép a masina de nem zöld? a garázsodba volt egy ezüst is nem?
Sajnálom, de egy sörre a vendégem vagy a kellemetlenség miatt.

Amúgy ezt hoztam el a hatos helyett:
Bászki, a betét itt volt nálam. Na mindegy.
Rendben, ha addig meglesz akkor keress meg.
Össze futhatunk egy sörre, de ami kellet volna neked azt a motorral együtt eladtam. Nem volt más amit bele tegyek és jöttek megnézni. El is vitték.

Ne haragudj, de emiatt nem tarthattam vissza a motort.
szia
jelenleg nem megy max tavasszal
addig hirdesd nyugodtan aztán ha megmarad akkor kell!