Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is mennék csak az őrmester nem szívessen enged el egyedül ketten meg ciki lenne.
Én ha megtehetném anyagilag 2006-os 636-ost vennék vagy a ddt féle zx10-est. Bár utóbbi dúrván erős lenne a szutyok 45 kilómhoz. Ettől a két motortól elolvadok, beindulok, megőrülök
És várjál, azt mondja kőszegről indulunk.
Az tőlünk kocsival 3 és fél óra.
Mocival legyen két és fél. Hmmmm..... Az pont egy pihenőnyi táv.
De jó lenne, ha már kezdene tavaszodni!
Ingyen pia?
Hozom a haverokat is!
húúúú most nézem milyen értelmessen leítram
OKÉ!
Milyest jóidő lesz ledumáljuk az időpontot!
Nálunk Kőszegen meg meghívok nálunk mindenkit vmi italra
Talán csábítób és többen eljönnek!
Ez van.
Sajnos mindenki vesz az occsó gixert.
Ahelyett, hogy motort venne.
Én jövőre tervezem a paripa lecserélését csak még nem döntöttem,hogy milyen legyen.Tetszik a 04-05-ös 636 de tetszik a 04-es R1 ezzel az a gond,hogy még nagy nekem ezért várok meg tartok tőle egy pöttyet. A kawa márkától nem nagyon válnék meg,mert nagyon bejön viszont a többit meg még nem ismerem ez a baj. Majd nyílt napokon megpróbálok 1;2-őt.
Ne basszá fel!

Nincsen!
Közel van!
Én jövök.
Tutira.
szerpentin1
Itt a másik fele én ezt kedvelem nagyon!
Ide hivlak el titeket meg utánna a túrára!
szerpentin
Az az egyik fele én ezt nem szeretem anyira a másik jobb mindjárt keresek egyet!
Torpedo ki volt az?
Én tuti itt leszek szóval én vagyok! Meg szolok akkor itteni embereknek is! Nekem ez most közel van de ha ti hivtok el engem vmi turára akár hoa én megyek! leszarom a kilométert meg a benzint csak motorozzak
csapunk a szerpentinen egykt kört 14.5km de jobb minőségű út mint a magyar autópálya! Aztán meg go vmerre turázni is egyet keresünk vmi szép helyet! Van vmi kilátó tesomák tudják pontossan! túlnyúlik a sziklaperemen ki lehet állni alattad meg a málység azt megnézhetjük
Auaztria?
Mehetünk.
De nincs messze 1 kicsit?
Szia Zdobrotka,Szevasztok srácok.
Na kéllekszépen én is ugyan ebben a cipőben járok mint te, az enyémet 2340-en nézték meg,
ebböl 3-an hivtakfel, egy itteni fórumozó fiú imélezgetett 3-hónapig,hogy nagyon tetszik meg gyüjti a lóvét és jön
pénteken felhívott persz nem jött szombaton.
Innen a fórumról kellet kihámoznom,hogy másikat vett DE MEG ÉRDEMELTE mer egy szutyadékot vett
Még az sem kell, hogy sokan, csak legyünk végre.
Tavaly minden hétvégén szerveztem valamit, aztán senki sem jött el.

Ment itt a nagy rinya, hogy messze van.
Akár nekem az is jó! meg nyáron is jó! Csak sokan legyünk! Lehetőleg sok zöld! más márka is jöhet azért nem? vagy csak ninja?
Évadnyitó zx-6r túra?
Szevasztok
Majd egyszer ha jóidő lesz végre, jöhetnétek gurulni rohonra a szerpentinre és akkor onnan egyből egy ausztriaturát bevetünk! ddt tudja már melyik szakasz az ahogy olvastam vissza a forumon!
Ha vkit érdekel esetleg akkor kitalálhatunk egy jó utvonalat!
Tudom kicsit korai ez, de jobb előbb mint soha!
Bemegyek a gumishoz és válogatok, alkudozok.
Azért használtam vágott slicket, mert nekem is mindíg kiforgott kigyorsításkor, viszont most, hogy eladásra akartam, nem tartottam jó ötletnek a vágottat.
Most, hogy egyre inkább úgynéz ki marad, tutira slicket raknék rá.
Ha meg felújítom a blokkot,biztosan nem adom el, mert még vagy egy kilát buknék rajta.
Nekem is kell majd vennem valami normális gummát, mert ez a szutyadék gyári bridgestone van rajta.
Hát ez az, hogy tavaly lementem a pilot powerrel 7000km-t, és nem éreztem, hogy csúszkálna.
Eccer tört ki a hátulja egy poros, kavicsos kereszteződésnél, de ott én voltam a hülye.
A Ringen sem éreztem,hogy csúszna,pedig a majrécsikot eltüntettem...
De az azért lehet, mert elég lightosan mentem a többiekhez képest. És azt a tempót még birja a pilot.
Na mindegy, a következő gumi más lesz.
Ilyenkor télen nagyon leviszitek az árakat. Logikus, hogy nem télen fogják elvinni, sem szezon végén, tavasszal meg drágábban is el fogjátok tudni adni. Ne engedjetek ennyit, mert csak magatokkal toltok ki.
A másik dolog, mindenki ilyen gépet akar majd, mint az enyém?