Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól neked még lehet bejön! Majd mondasz véleményt!
Na fasza, jól befosattatok a pilottal.
Én,tavaly ilyenkor kezdtem keresgélni zőőd 6-os ninjááá után.
Alig találtam.
Most sokkal több, és sokkal jobb áron vannak hirdetve.
Tuti buknék két kilót, ha most eladnám az enyém...
Ezeket Te, hogy találod meg? A Pilot Sport az egyetlen gumi amire azt mondom, hogy szar. Nem volt olyan, hogy ugyan úgy reagált volna két közel azonos helyzetben. A Thundercaton vagy 3X próbált meg elmenni az eleje közepesen erős fékezéskor.
Én is 2008-okat nnézek az az ey fajta új 6-os tetszik de az nagyon! főleg a műszerfal abból is a fordulatszámmérő
ÓÓ ne már mér csináljátok ezt velem? 650E áá készen vagyok. Ezt kell csinálniééé mikó szkráccs már megvette az új vasat, kináljátok tök olcsón a tieteket. Ne kinozzatok tovább
http://www.hasznaltauto.hu/2523940_kawasaki_zx6r_1998
Hasznaltautón fennt van két hónapja, ezelett megnézték a hírdetést 1100-szor és senki sem hívott fel.
720000-ra hírdetem de köztünk szólva 650000-ért odaadnám. két éve 960000-ért vettem.
Most 2008-asokat nézek, de annak feltétele lenne, hogy ezt elvigyék.
Én is ott leszek.
Velem az összes utcai gumi kibaszik, csak az M-1-es Metzeler jött be.
Viszont vágott slick-ből Michlen pilot-ot használok.
Most pedig utcai pilotok vannak fennt, de még nem használtam őket.
Az itteni beszámolók után, viszont kezdek aggódni.
Hátul pilot sport, elöl pilot race van.

Viszont occsó volt. 2X90% első+hátsó 18000, +2000 szerelés=20000 összesen.
Végleges a döntés, kiszáll a Kawa a GP-ből... Link: http://hiroshir.hu/sw.!news/id.500
Én a mocimat mikor megvettem nekem Bridgestone battlex Bt20 volt fennt sztem az sem rossz de nekem nem jött be,mert nehezen melegszik és nem mertem nagyon dönteni asztán defekt hátul elég durván majdnem perec .Raktam hátra Metzeler sportec M3 az viszont bazi jó jóbb mint a Bt20 gyors melegedés nem kopik annyira pedig füstöltetem rendessen eskü .Mondjuk én HU-ringet csak akkor láttam amikor Schumiék kevercelnek rajta. Metzeller sztem nagyon jó utcára.
én most dunlopon gondolkodok elre a kvalifir vmit hátra meg a d208rr-t meg előre még az avon vipersporton!
Szivem szerint pirelli lenne csak mocskos drága
L gondolkodtató a sok negatív misleny kritika.
Nekem is van képem bü-bü a 3. kép szélén nem nem a csaj a másik pici dagatt ja bocs helyesbittek erős csontozatú .
mondju ez történetesen egy pirelli diablo supercorsa
a mostani jól bírja elől mert mint látszik igen csak tapad az oldala mert már majdhogynem kikukucskál az oldalán a drót de még igy sem moccant meg utcán kanyarban
nekem a Metzeller jött be.abbol is a Rennsporet majd a RACETEC K1
Közben a pontositás kedvéért megnéztem a 250-esről készült képeket és igen michlen volt azon is elől. Hátul meg valamilyen dunloop, na az eszméletlen jó volt. Az soha meg nem csúszott
Semmilyen kawás rendezvényt nem akarok elmulasztani ebben az évben.
Csak legyen rá időm.
köszi az infokat akkor asszem megyek asszonynál ugyis tudok aludni pöstön! meg viszek egy cimborámat is ha jön egy 7r-el
nekem is volt fent kacat mislen! soha többet! lámpnál minden gyorsításkor keresztbe ment meg ha 40es temponál visszaszurtam gyorsítás aztán tolta a hátulját! le is rugtam gyorsan egy karikát meg egy 10mp-s égetést birt centis darabok szakadtak ki belőle! halom szar az egész!
Vagyis nem a kawán hanem az azelőtti tzr-en. A kawán nem tudom már milyen volt, de lehet azon is az volt a lényeg viszont ugyanaz, hogy többször is elkúszott az eleje nagyobb döntésnél
ettől még lehet hogy jo és másoknak bevált.tudod kinek a pap kinek a lánya