Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi van emberek, jó volt a slájm party? Mondjuk Perec nélkül nem lehetett olyan jó, így nem volt látványos esés
Sajnálom, hogy ki kellett hagyjam, de joe 10.-én lehet, hogy kinézek egy kis sörikével együtt
basszál?engem? kesztyű jogilag Pohié..csak mivel nem volt jo a méret igy meg vagyok bizva a továbbértékesitéssel
Joe! bazeg sukket vagy a szemedre? há má hányszor irjak h basszal valaszolni?
lassan jöttünk végig...kb 1 perccel előttetek érkeztünk meg.nem volt mókás a sötét fekete plekóban..
nem csak nem gondoltam hogy így elmész
asszem este rányúlok a hordóérleltre keróval meg mi volt a gond?félté valamitől?
1 órára értünk haza de inkább én köszi mindent
hali 1.57 crézi ideje délután 36 fokba nekünk a kawazoli10 aki ott volt velem és az 1 ik legszebb motor olyan 2.15-2.18 ig sikerült először úgy hogy még kint voltak délelőtt a bolyák de öröm volt mindenki arcocskáját látni
köszönöm a segítséget csikánó
hát én is lemaradtam róla,inkább csinálgatjuk asszony gépét,ma még idomhegesztés,de sztem még holnap is
Na csá úgy el tüntetek mint a szürke szamár a ködbe pedig 1 asztallal mellettetek ettük a gulyást . előbb kellet volna jönni meg nem kellet volna az a nagy meleg . de tényleg 1 nagyon jó dolog hogy az ember rá van kényszerítve hogy megismerjen mindenkit ami nagyon jó lehetne többször is .
1 gyetyapipa kb mennyibe kerül mocimhoz?
Sziasztok Kiskalózok!

Na mi is hazaértünk épségben. Fasza volt a party bár a kolbászt hiányoltam. Mag azt hogy nem volt idő a fórumtársakkal dumálni kicsit, annyira feszített volt a tempó. + besötétedett, eltűnt mindenki.
Örülök hogy megismerhettem új embereket is ( Go, Kaszástomi, Mf) Szal fasza volt ez a nap. És ezúton megköszönöm a segítséget Joenak még1x, aki intézte a fékemet hogy az fogjon is. NAGYON FASZA LETT!
mennyibe került a belépő meg a az hogy kanyarogjál?
Hamar hazaértél bakker .
Már én is megjöttem (sőt, egy jóleső hidegzuhanyon is túlvagyok kellett mint egy falat kenyér vazze), akkor váltottuk egymást, én meg f6 körül érhettem ki. Örülök, hogy azért pár emberrel még összefutottam. Pályára nem mehettem fel, mert nem volt nálam bőrnadrág, de így is rásültem a vasra, amikor napközben ingáztam a cég és az ügyfelek között... majd legközelebb, vagy találkozunk más pályán
Szasztok meggyüttem lime partiról nagyon fasza vóóót már csak azért is ,mert találkoztam végre ddt-vel Janou-val,kaszástomival és crazy papával .
Hát mit mondja el tudnám viselni minden hétvégén a ringezést bazira tetszett .
kemény vótam lassuba mentem bár csak ne tettem volna sztem simán közepesbe is mehettem volna a legjobb időm (nem ér fikázni első pályázásom oké ) 2'50"76 majd jövőre jobb lesz tuti .
crazy megint fasza időt ment asszem 2 alatt de nem vagyok biztos benne .
1.57.7.
2004 be van a gyártási év hot nem tudok... :S 2005 be lett forgalomba helyezve szoval 03-04 es model. Gyári álapotu tehát tutira nem volt cserélve rajta.
2003 mikori mert az enyém 03 9. hó és radiális
Én már meg is jöttem. Bocs srácok de olyan meleg volt, hogy 1-től 5-ig elég volt kint ácsingózni.
Én se sőt holnap még házasodom is siratom a legényéveimet