Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem mindenki
Bakker na lehet elirtam valamit most hasonlo van rajta és ez nem olyan amilyenre gondolok ... :D
Mindenki lime partyn van :S én meg szivom a faszzt a munkahelyemen, motorka szervizbe ... :S
Nem nem a fékkar a 2003-2004 nem az ujabbakan az van de ezen még nem :)
Teeee a tied is radiális nem baj .
A kertbe nem venném fel a ganélyt kihordani a nemlétező disznók alul! :D
Crazy anno még amikor taliztunk a m3 ba azt mondta lehet jo fékem ha van a két csavar a fékkaron csavarás ki és akkor kuka :D XD igaza van probáltam azota egy radiális fékes 600 ast nagyon uber brutál :) Biztos csak megalománia :D megint....
aha! teszik mi?
Mi ez, szexuális alapfelszerelés homiknak?
nem baj de addig sem unatkoztam
azt elhiszem,hogy gyors lesz.
elméletileg a vele azonos évjáratban lévő ezredes tárcsája + egy közdarabbal a féktuskók alá és máris egy brutális fékkel rendelkezel
Én legalább is így fogok tenni ha lesz annyi geppám .
Crazyjoe: a m3 mondtad ha normális féket akarok cseréljem le radiális fékmunkahengerre. Most hogy ugyis áll egy kicsit a vas gondoltam utanna nézek hol lehetne kapni valamit jofajtát. csak egybe segit milyet nézzek melyik tipus/évjaraté jo szerinted?
Hidd el kár volt... retkes lesz, nem kicsit.
Én ring után szoktam letakarítani.
sok képet készítsetek és aki tud vigyen sok sört meg hőségriadó lesz ^^
horaggyá meg 1:56 alatt h nekem sose irsz vissza!

kesztyüt elvitte a zema? nem cserelünk?
én nem takaritottam...minek...ellenben gyors lesz
Nem rég végeztem a motor takarításával kb 20:30-21:00 körül mer ha találkozunk holnap szép motort lássatok + ,hogy jól mutasson majd a fényképeken .
Én is jövök, de munkából, úgyhogy kezdésre sajnos nem érek ki, jó, ha 5-re odaérek. Ott találkozunk, majd talán visszafelé
Motorral, barátnőmmel Harasztiról
Lehet ddt majd kiderül de én is úgy tudom,hogy 3x20 perc lesz.
ha nem haragszotok lanyok!

eladó börruha

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
megyünk asszonnyal de innen tőlünk te kocsival?
Ezzel egye értek én is
Szal akkor Pestről senki? Bocy pl.?