Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem minden idők legszebb motorja a 2004-es ZX-10R.
Lime partyra ki jön Pestről? Csak mert gondoltam mehetnénk konvojban...
Hát én tudom mit ennék rajta pl . sonka ,szalonna egy kis kóbásszal . Nem ám de most frankón szten nagyon szép motor formailag ,teljesítményileg és egyébként is .A 04 -es 636-ost is azért választottam ,mert egy kicsit hasonlít rá nagyon nem de mégis. Szóval érted vagy nem mer én néha nem de kéne na
Nem tudom mit esztek rajta, de nekem a formája nem tetszik, főleg a fejidomé. Bár a 05-06 636-al is így voltam és most olyanom van
ízlések és ficamok
Én is akarok egy 04-05-ös tizedest , , , .................................... MOST
Városi motorozásra a legalkalmasabb egy elektromos robogó
Kicsi mozgékony és olcsó a fenntartása. Túrázásra a legalkalmasabb egy jó túramotor abból is van erősebb de ott inkább a nyomatékossága a lényeg. Csajozni meg kávézó elé beállni feszíteni egy "fos" ducati is megteszi de pályára meg kanyarvadászatra jó a sportmotor.

De kit érdekelnek ezek ha a forma megfog akkor úgy is azt veszed meg
Ok. Jövő héten amikor már férj leszek motorolunk egyet
Motorozzunk még egyet, mielőtt felmész a nagyvárosba.
bocsika...

2007
sz
Igen? Kár, hogy két különböző modellről beszél!
nálam a 07-08 as 1000-es a legszebb
Köszi a megerősítést. Én amugysem pályázok csak ttúrázgatok de néha rámjön az 5 perc akkor meg adok neki de ennyi, azért szeretnék ilyet mert tetszik, a teljesíménye nekem másodlagos
valaki korábban linkelte a gyári kawasaki színkódokat! Egy linket dodtok doni? Esetleg Crazy?
2 szín érdekel! 03-04 kawa green illetve a 2011-es kawa green

Nyugi nem én fényeztetem a motort!
Hehe nekem se
Ez igaz is. Utcán jobb ezressel motorozni. Szerintem.
városi közlekedésre ott a bicikli jól van nem kötekedek mindenki szíve joga mit vesz...pont én pofázok akinek még egy biciklije sem volt előtte
+Még hozzátenném, hogy használt motorba másik használtat csak szaré húgyért számolnak be. Hogy mást ne mondjak nekem 4 kilót kellett volna ráfizetned. Mert át kell írni, el kell adni, áll benne a pénz stb. tehát hiába ér a te motorod mondjuk 1 millát csak 700-at ér beszámításnál. Kereskedőnél esetleg többet mert neki van háttere de magánszemélynél...
Igaza is van de városi közlekedésre talán jobb az 1000 es nem kell pörgetni vátogatni, meg egy ismerősét kipróbáltam és megtetszett maga a moci is meg az baszott nagy ereje. elkapott a motorvásárlási hév
Hát ebben van valami.
Egy része igaz. De ha úgy vesszük 15 éves voltál amikor a te motorod forgalomba került. Szerinted mit élt már át? Szerintem Crazy volt motorját is eladják majd karcmentesnek.
Ejj ráérünk arra még. 80-90 a kettő.
Az enyémek még rendbeb vannak, szoval nem
nekem kell egy fasza kuplung lamella szett