Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet csekkolni a hétvégi MotoGp fotókat a galériámban
Na most kövezetek meg lehet hülyeséget fogok irni. Pestre menet is 1 2 x csinálta akkor nem volt se power se ignition modul se gyorsválto aztan powerral elvileg computer kiiktatva gyujtás modulal a gyujtás is probléma továbbra is fenn áll. Szoval ezzel én ki is zártam a elektronikai hibát. Na most kérdezek baromi hülyeséget: van ezekbe a mocikba benzin szürő valahol? csak mert szedtem szét 1x 2x de sehol nem találkoztam vele esteleg az ac pumpanal a tankba? a gyári láncot is most vették le róla a hétvégén s arra gondolok ha van akkor lehet hogy azt se cserélték még mielőtt megvettem. Illetve a computerbol ki lehet irni az ilyen hibát?
szeva, biztosan nem stimmelnek a lyuktávolságok, a kilépők mérete se hinném, picivel nagyobbat öblit a 9es, én probáltam 9es leömlőt a 12esemre éshát nem jó.
ne is mondd neki mert sírva fakad
crazyJoe tegnap láttam a régi mocidat PannóniaRingen
Esetleg a gyorsváltó kapcsoló berezeg vagy véletlenül hozzáérsz és megszakítja a gyújtást. Csak egy ötlet.
nem gondolom hoy belső mechanikus probléma okozhat ilyet mert ha az egyszer megtorpan akkor olyat kócol belül hogy az tovább nem megy.ha az elektronika basztatása után lépett fel ez a hiba akkor ecseteld agonak hátha neki van rá 5lete.én inkább ezt gyanitom.a leirtak alapján elzárja valami az üzemanyagodat vagy épp az ac pumpa kezd behalódni.sokminden lehet ez..az hogy az eleje tolódik azért érzed mert ha megszűnik a nyomaték a hátsó keréken akkor az eleje terhelődik azonnal és elkezd beülni az első telópár.nekem volt már ilyen probléma de az azért volt mert éppen letiltott már:))
Crazayjoe! Elöször is örülök hogy taliztunk élőbe. Szép lassan azért sikerül megismerni egy két embert innen forumrol. Figyu már a fiuknak mondtam a hétvégén hogy van a vassal egy kis fura dolog vagyis nem tudom fura e vagy se csak te sokat csapattad ilyennel hátha találkoztál már ilyen problémával. Eddig soha nem volt ilyen de pestre menet huztam a gépsas száját és egy pillanatra megtorpan a motor mintha frankon satuzna a fék egyet. Viszont ennyire bika fékem nincs elől hogy igy rántson. Előrefele tolodik a moci nem a hátulja "csuszik meg". Igazábol azért parás mert volt hogy előztem huztam neki és azt veszem észre nem hogy gyorsulna a kocsi melett hanem megtorpan egy pillanatra aztan kilométereken át semmi baja. Akkor van általába ha huzamosabb ideig megyek vele. Itthonrol elmentem Gödöllőig 232km 1x áltam meg tankolni Miskolcon. És ott kezdte előszőr. A power commander beszereléskor elég sokat volt járatva huzamosabb ideig ott nem jelentkezett ilyen hiba. Mitől lehet ez szerinted? (Fékbetét, kerékcsapágy, váltóösszeakadás, vezérműláncot kéne cserélni de ahhoz nem sok köze lehet szerinm...) - ha valaki másnak is van ilyen vagy volt problámája az irjon már.

Stricikanegér. Berakattam a Powert + gyorsválto + elektronikat a vasba. Hát nem lett 1000ccm teljesitmény ami mellette szol talán egyenletesesbben huz also tartományba meg a gyorválto nagyon király! amugy annyit nem ért amennyibe volt a cucc. Ha érdekel a teljesítmény mérés görbéje előtte utanna feltöltöm szívesen.
Nekem is zx-6r az első szerintem nincs vele baj, ha találsz egy jo álapotut.
Sztem nem sőt szent meggyőződésem . De vannak nálam okosabbak is itt
Isten éltessen Bocy
Isten éltessen Bocy barátom!
sziasztok.Lenne hozzátok egy kérdésem.
Kawasaki zx 6r ninja 98 as évjáratú motorhoz vagy is motorra fel lehet e rakni kawasaki zx 9r 2000es évj leömlősort?
Köszi a válaszokat lőre is
kb.
vagy csak nem emléxel:)
Boldogat Bocy!

Nekem meg tegnap megvolt a legénybúcsúm Nem volt semmi
A Jó Istenke Éltessen Testvérem!
Én is így vóóótam vettem egy simsont de geci erős vóóót ám mint a csuda oszt köllött vennem helyette 1 komárt hátha az nem erős de az is az vóót beszarás mi .
. . . .
de ne nekem legyen igazam...
Na jó, de tudod milyeneket szoktunk olvasni/hallani... Fiatal kölyök, úgy gondolta hogy ő tud, meg hogy nem erős... aztán meg lehet eltemetni
szép napot mester ! :)

Írtam ám egy mailt, nem tudom láttad-e ?

Mégiscsak érdekelne a lámpa
Többen odaadják 650-ért, már kérdezgettem. Tiédet is néztem, szép, de nekem nagyon fontos, hogy legyen benne zöld, mert számomra attól kawa :)
mé?nekem is a 636 volt az első
gondolom azt amiből folyik az olaj 650ért oda adnám csak neked
Amit először megnéznék azt 580-ért kínálják, amúgy max 650-em van rá.