Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én csak szeretnék pályázgatni, rlgebben nyomtam, de most nincs rá gép, a nagyot nem fogom szétgyilkolni a ringen, arra jó egy párszázezres gép is nagy időt ugyse fogok menni soha
gyerekek ti pályáztok ugye?
Nekem jó lenne a ti levetett pályás gumitok annak még van talán közepe,egy sörért megvenném :)
Azt elfelejtettem ahhogyan joe is mondta fagyállót bele ne vizet, mert valoban az keni a vizpumpát.
akkor majd beleugrik a nagy hűtő :)
na most ezzel is okosabb lettem köszi.
basszus inditom is be kipróbálom
Nem fog ártani sehhol a blokkban, mert ott nincsenek olyan kis járatok, de a hütöböl biztosan nem tudod kimosni, ez 100% és mivel sok helyen nem tud áramolni a viz rendesen lelassitja a keringést és ezért picivel jobban fog melegedni, a blokkban nem fog kárt tenni. de a hütöd az cserés, addig amig azt ki nem cseréled szivás lessz hidd el, csak azért mondom mert 2x is megjártam. és nem kell mondanom ha nincs megfelelö hütéset felforralhatja a vized, föleg ha nyuzod a gépet
no akkor tuti tönkremegy a vizpumpa ugyanis a fagyálló keni a víz nem
blokk nem szarik be de kimosni nem egyszerű.az a dolga hogy tömitsen..az első lwhűléskor áll be a pici résekbe
na majd holnap kiderül, ha melegszik akkor fagyálló leenged és vizet bele más nem lesz.többször muszály lesz átmosni ha melegszik.
Ha nehéz lesz kimosni az nem is gond csak ne szarjon be a blokk tőle.
versenyezni akarsz azzal a géppel amibe azt a szart öntötted? Én biztosan nem tenném A lent leirtak miatt sem, gyakorlatilag ha folyamatosan kapja a menetszelet van esély hogy müködni fog, csak meg ne álj
Apám használta igaz keveset öntött bele és jó lett.Szerintem nekem kicsit sok lett bele vélemyényem szerint de 10 perc alatt tömitette a folyást.
Mindegy ma kerülök vele egy erősett a mátrában lehet akkor majd kiderül holnap kell mennem egy 700 as etapot.
vizpumpa és egyeb ek ahol a legkisebbek a járatok,értelemszerűen mindent tömit..kimosni pedig elég nehéz..
így van, sajnos a kocsimnál is kellet használnom, és már motornál is, mind2 eredménye hűtőcsere lett, a kocsinál még a fűtöradiátort is cserélni kellet, úgyhogy kényszermegoldásnak jó, csakhát néha nagyobb kárt csinál mint hasznot.
bordákat akartál irni gondolom.
A hütőtömitő elzárja a borákba a járatokat, ugyhogy mint hütő nem lessz már tökéletes, nagyon aloszinüleg cserélned kell majd, mert forralni fogja a vizet.
már késő :(

Mit okoz?
Holnap versenyem lesz muszály volt
másik hűtőt nincs kedvem épitgetni bele mert ha gázos lesz akkor is basz....atom.
1.tanács:ne használd.
2 tanács.:ne!
Hello!

Hűtő tömítő folyadékról tud valaki nyilatkozni?
Használt már valaki olyat?
leirásod alapján keress szakembert...ha okos vagy..
ha csak bátor akkor kell hozzá furó kalapács..pár szegecs..1.-2 sör meg cigi..
Az az igazság, hogy találkoztam a Hirtlinggel de nem beszéltünk hosszasan szóval nem tudom. Remélem még az idén és nem októberben.
Sziasztok.Lenne hozzátok egy kérdésem.
Van egy kawasaki zx 6r 98 as évjáratú motorom.
A gépen minden gyári kivéve a finster sportdob.
Az lenne a kérdésem hogy mivel tudnám még jobbá tenni a hangját mert még nem tökéletes.Cseréljem ki az összekötő csövet?Mert gondolom ott van valami fojtás benne,vagy csak ki kellene szedni belőle azt a dolgot?Valamelyik nap leszedtem dobot és belenéztem a csőbe és látszik valami benne valami lapos de nem tudom hogy mi mert csak a vége látszik.
Köszi a válaszokat előre is.

..
ja meg

háringen mikó lesz következő r&r?