Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

remélem de ez annak függvénye,hogy hogy dolgozik a srác.
Hát akkor sok sikert hozzá, tuti kemény lessz vele.
cráccal=sráccal .
Ja jövő hónap 13.-án lesz kész ha minden igaz kíváncsian várom milyen lesz ha nem tetszik akkor irgum-burguml esz ha viszont bejön akkor a cráccal megcsináltatom a Martin design-es fényezést tuti .
Hát ja, de felbasztam magam amikor a kezemben maradt. A tiéd még mindig a letolatástol szenved?
Együtt érzek veled hidd el én sem tudok motorozni sajna de valahogy kibírod rendeld meg a karokat vagy gyári karok de arra is kell várnod kb 1 hetet .
Értem ja az tudom hogy ö tud rendelni csak most éppen nem számoltam ennyi kiadással, meg 2 hét mire megjön nekem meg jövö hétre kellene. Ha nem is fék kuplung de legalább fék kell, a kuplungba elég lenne a csavar meg a persely.
Hát akkor lehet a pannonia ringen találkozunk...
Csövi Dáriusz sajna már akkor meg volt a gazdája mikor levettem sorry. Beszélj Stricivel tud rendelni neked karokat és legalább faszák lesznek rajta .
Gondoltam rá csak nem tudom hol jutok hozzá csak a perselyhez meg a csavarjához. az a baj hogy, legkésöbb jövőhétre kellene a fék karral együtt
Hali Góó bácsi lenne egy kérdésem. Amiket leszedtél fék és kuplung karokat nem szeretnéd nekem elpasszolni ?
Hello,

a segítségetek szeretném kérni. Van egy 2005-ös, radiális fékes ZX12-es gépcsodám. Most vettem észre, hogy hiányzik a már nem gyári fékbetétről a rezgéscsillapító lapka. Elméletileg a gyáriról kellett volna áttenni, de a szerelő 'lefelejtette'. Mivel - tudtommal - a fékek egyeznek, ezért köszönettel átvenném, ha valakinek van elfekvőben.

Előre is köszönöm.
Üdv,
D
Megjött a posta bohocfaszu?
Megoldódott, köszi.
110.
S.O.S szakmai kérdés.
Hány szemes lánc kell 05-06 636-ra?
úgy izgibb
meg te szemben mész ugyis...
kuplungnál elég ha cseréled a pőerselyt általában .pici lógásnak kell lennie
Nem estem el! Fékolajcserénél megadta magát a fékkar mert 1 helyen elvolt repedve, a kuplung kar meg kicsit lötyög és szétszedtem akkor láttam hogy a persely elvan kopva benne, és gondoltam mindkettöt lecserélem. Azért sürgös mert hétvégére javul az idö és szeretném használni.
Fel lehet menni és nem számit ha lassabb vagy mert én is az vagyok
ugyesen?
hogy tudtál egyszerre két oldalra is elesni?