Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát Janou ez asszem kevláros lamella+hozzá erősebb rugó de lehet oda is van alá írva . .
Nekem ferodo sinter grip van sztem bazi jó az is.
akkor ferodo platinumra szavazok szerintem.köszönöm az ötleteket
ez mi?
Én azt hallottam hogy a másik kettő jobb a Lucasnál
Csövi skacok kérek véleményt erről.
http://www.biker-world.hu/egyt...
Lucas szinter?
amúgy köszi
Ferodo vagy EBC

Nekem Ferodo volt azzal meg voltam elégedve. EBC pedig nemsokára lesz. Arról később tudok nyilatkozni. És pl. ahonnan vehetsz:

Biker-World
J ninjába milyen betét az ami jó?tényleg jó legyen,de leginkább csak közútra kell.
Na meg hol vegyem meg jó áron
köszi előre is akárkinek
CRAZYJOE!
Viccelődünk halál előtt?
az összes sör ami megy ebben a topikban ide oda..azt nyugodtan irányítsátok hozzám mindent.Eddig Roligyerek és Janoukámikáze volt aki betartotta a söregyzményt.szóval ne csencseljetek,mind jöhet.
amugy tudtátok hogy ha a BMW-ben kicserélünk 3 betűt akkor pont kijön hogy SÖR?
Hali van esetleg valakinek jóállapotu használt fékbetétje "INGYEN"radiális azt hiszem ebbe a tipusba is ilyen kell mint az enyémbe, van egy haverom "csöves kutya" és nincs pénze aztán ugy hajtja a gépét, nem szeretném ha megdöglene a szar betétei miatt, hálás lennék, köszi
Köszönöm szépen
A sör meg, ami késik az őőőő nem jön időben
Sziasztok! kölcsönbe lenne valakinek egy nyeregtáskája?
igen a barátnőm gépére pont ideális lenne, az enyémre keskeny a 180, most egy olyat probálgatok, hát a paracsikot az elsö 100 km-en elüntettem, de késöbb rájöttem nem azért mert olyan májer csávo vagyok hanem nem arra való gumma
Hat sajna nem az enyem. Csak nekem ajanlottak. S mivel kurva jo gumi szarer hugyer igy gondoltam ertesitem a nagyerdemut!
hmm, érdekes elég jüknak tünik csak kp? vagy cserebere is érdekel, Van egy angliából származó kártyafüggetlen S2 Skype telefonom dobozában mindennel 18ért vettem pár napot használt ha érint akkor mehet a bolt, ha nem akkor csak fizetéskor
En megvennem de most gumiztam! Es asszony kiverne a fogaim
Volt munkam a fotozassal! +1 sor!
szeva kép nincs esetleg róluk?
Figyelem! ki koran kel gumit lel!
ha kell valakinek sos bridgestone bt003 120/180 2008-2009
patent allapotu palyazott! kozepen sok szelen kozepes minta!
most akarjak ramsozni a rezes testvereink! 15!
siess mert elviszik!
20/312-3553
Valami ilyesmi.
Hali! Ha tud vki 04-es 6-osra ülés takaró idomot az szóljon nekem! köszi!
mentem motoróni...vác dunakeszi szentendre vonalon a vágány mellett kérjük vigyázzanak