Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az kivételesen photoshop! 2 réteg! Az egyik színes a másik fekete fehér!
Na ezt a pályanapot is túléltem bár volt aki megpróbált kinyírni. Részletek fürdés után.
Nem is mondtál butaságot! hogy én erre nem gondoltam! S.Ö.R. e mellé meg fedetlen női keblek s kész is a tökéletes féklégtelenités. XD Alszok rá egyet szerintem letolom kicsit a tárcsát ártani nem árt, használni azt nem tudom használ e de majd feldobok egy képet hogy sikerült. Abbol indulok ki hogy ennyi idő alatt azért jocskán kap a tárcsa hátha kicsit szebben simul majd hozzá a betét. Amugy sintér brembot vettem hozzá meglátjuk hogy muzsikál.
Passz. Motort tárcsát én még nem szabályoztattam sose.

A légtelenítéshez meg nem árt segítség. Ketten egyszerübb. Ja és meleg van használjatok védőitalt is. Legkiválóbb a sör erre a célra
Lehet megprobálom akor köszi! Még egy valami nagyon minimálisat érezni hogy a tárcsa közepe meg van kopva a széléhez képes 35.000km van benne és a gyári betétet vettem ki belőle. Eszterga padon szokták a moci tárcsákat szabályozni vagy valami? csak mert itton meg tudom oldani gondoltam levesz és pár századot vagy ezredet lehuzok belőle. Természetesen egy befogással letolnám mind a két oldalát (csak mielőbb megkapom hogy elbaszom ) :D
Azért remélem legközelebb Felhívsz ha itt vagy vagy legalább a forumon szólsz
Gyenge volt az erős kezemnek
nem mért az óra volt 1 zárlat nem sok Zsolt megoldotta
sőt a karnál lévő munkahengert is le kell.

Most már tapasztalatból mondom

Nem nagy szívás ha rájössz a nyitjára. Egy sima benzincső vagy akváriumcső elég hozzá, még egy kicsit tágítani is kell a száját, hogy rámenjen a csavarra.

A légtelenítést felül kezd a fékkarnál, utána én a legtávolabbi ponton légtelenítettem le.
Mivolt a bajdo vele?

Bódis lesz rajta?
A gyorsasági mocin simán le lehet légteleniteni a első féket vagy elég nehéz. Na szoval arra gondolok, mert igy hülyén hangzik a cross mocin elég nehéz lelégteleniteni mert nagyon keskeny a keresztmetszete a csőnek és ezért egy injekcios tűvel szoktam végig szívni rajta az olajat, de nem is itt lenne a baj hanem a légtelenitésnél melyik féket kell eloszor mert ha jol emlékszem az egyik munkahengertől van átkötve a másik. Na ezt szépen megmagyaráztam :D de biztos értitek miről van szó. Igazábol szeretem szerelni a vasat de ha nagyon sok idő inkább elviszem szervizbe cseréljék le ott biztos nem kérnek érte vagyonokat.
Szia!

Láttam a képeid között olyat amin a motor színes, a háttér viszont fekete-fehér, és ezt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet ezt megcsinálni vagy milyen progival. köszi
Találtunk benne még egy kis pónit
menni még nem mentem vele de picit mintha élénkebben venné a gázt
Tomi bácsi jó lett a gép húz rendesen?
bocs de azt nem tudtam pontosan hogy mikor megyek a mociért" ő volt dokinál " és utána mentem Kaposvárra Sanyi-bá hoz a kipufogó ért
Szia!

Nekem van raktáron! Adatlapomon elérsz
Tete meginkabb!
Jajaja 2010
És basztál felhívni.
Voltam a városodba dokinál
Javulunk
rendben...