Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak indulásnál felvillan utána semmi! De kb azóta mióta nem a gyári indexeket használom csak tudod hajt a kíváncsiság
eztaggyátokel.....a leírásbana lényeg.. .
nem ittam még amikor megköltöttem....most iszom
http://www.hasznaltauto.hu/auto/fiat/brava/fiat_brava_1.6_16v_sx-4868
302
ok
Viszkit nevigyél neki, utálja
nincs mit....

Ööö még nem lett kicserélve, otthon állnak még az alkatrészek. Majd megyek valamikor Joehoz (örül majd nekem )mert több dolgot is csinálunk rajta és akkor kicseréljük.
Ok thx

Neked milyen lett a fék betétcsere után?
ma nem volt rá időm, de holnap meglesz... megígérem
Szia Janou!

Relére sikerültnrálesned?
amúgy a hibakódokat a manualban meg tudod nézni. A 05-ös manualjában a 122. oldaltól kezdve olvashatsz erről. Próbáld meg ezt keresni a 04-es manualjában. Ilyet keress:
Fuel System; Self Diagnosis; Service Code Table
Így így
170nel ment a csávó.az nem olyan kevés ám
Ja még s szerencse, hogy az elején és talán azért is élte túl, mert ha ez 200-al megy akkor simán kettévágja.
Na igen,kell az is, de egy hetes balatoni körúthoz kevés a tanktáska
Ok, köszi szépen!
az.és látni szegény csávón hogy be van parázva amikor felemelt kézzel áll.mintha tudná hogy baj lesz.nagyon kemény ütközés volt
Mondtam már, ha nem világítaz FI lámoád indulás után akkor nincs mit kiolvasni. Ha igen akkor 2 lehetőség van.

1. Úgy kell ahogy a 05-06 ost. Itt is két lehetőség van de Ez olvass vissza kicsit. Nagyjából annyi, hogy van egy service szál az ülés alatt azt kell 2 sec alatt legaláb 5ször a testhez érinteni és már bent is vagy.

2. Nem úgy kell. Ez esetben nézd meg a service manualt az mindent leír.

De ha nem vagy benne biztos, hogy meg tudod csinálni és nem baszod el az ECU-t akkor vidd tényleg szervízbe vagy gurulj le szülőfaludba és rálesek neked
Szinte hihetetlen.
túlélte
Ment a válasz és érez magad lecseszve , .
Van ennél egyszerűbb megoldás is! De JAnou vagy Roli szépen leírja! Esetleg ha Joe-t erre eszi a fene na egye fene megmondja ő is!
ebben a pillanatban válaszoltam!
Pl : elviszed Ago-hoz Vagy M3-ba sztem .
Helló mi vazze te is élsz majsztró írtam emilt
Ja mer úúútálom a hülye motorosokat mindig csak azt a kibaszott gázt tudják huzigálni mint az állat ááááááááá te ezt nem értheted
http://sportmotor.hu/motoros_v...
itt a példa tiszta nem nóómális
Na valaki leírhatná hogyan is tudom kiolvastatni a hibaüzenetet a motorból!