Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha minden igaz jövő hétvégén kész lesz minden, akkor lecserélem a karokat is és megkapod.
otthonhagyod megöllek.....a tökéletes körhöz ilyesmi dolgok kellenek...legalábbis a bátorsághoz aztán egy két elbaszott féktáv után úgyis kijózanodik az emberfia
a kuplung kar kőne inkább mert most minden jót átszereltünk a lyányéra...émmeg ilyen csutfasz karokkal meg lábtartókkal menek
nekem csak házi van 54%
na akkor maj most edzésbe jössz...de ha már ennyien megyünk....akkor vigyünk bográcsot is ......a viszkinek
hát baszki legyen így

neked meg tartozok ám italal, csak nemtom lesz e kawanap ahol odaadjam
hát 1 nap után is le vagyok törve mint a bili füle
Már késő, max eszek egy jót meg bebaszunk
persze...a túloldalt a kotta a lényeg mint ahogyan ez lenni szokott...és persze én vagyok a köcsög,,de ha csak ennyi kell a boldogsághoz..rajtam nem múlik
ne légy hül..e
fingom sincs..sose voltam...de azé én mennék versenyen is..hamár..bejönnek ezek az elsőredolgok ..meg ha 3 nap nem mindegy?kidöglesz úgyis ,mint petike a szomszédasszony kúrása után
Tudod, túl egyszerű az életem ezért keresem a kihívásokat

Minden rendben ment?
legalább te tudsz valamit hogy lehet ott menni ? úgy mint a pancsin 6x20 perc + verseny (amin mi nemvalszeg indulnánk) vagy itt más a rendszer
válásnál nagyobb kő esett le a szívemről ,mint ami házasságkötéskor rákerült,,,de hát te tudod
Ez de tetszik
http://youtu.be/phYWLOotC7M

Főleg, hogy augusztusban megnősülök
ÓÓÓ szegény
ez egy itteni srácé..szokott ide irogatni asszem..
csak tompa vagyok szülinapi buli volt Keszthelyen és most fáj a pocim
címe?
az Jó ha erre gondoltál..mert akkor sanszos hogy találkozunk..p-sz-v
één nem csak jó ismerős a Laci emilbe kérsz ajánlatot ő a vezér
már ki is aludtad magad Tomi?
Szép jó estét MINDENKINEK!

Valami olyasmit hallottam hogy te tudsz elvileg olcsóbban EBC fékbetétet?