Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a Dub gyerek nem gyűn?
meglesem holnap van e benn
Tiszafüreden vagyok.Utánvéttel el tudom küldeni ha úgy jó neked.Küld át az adataid a mail címemre és holnap,vagy holnapután el tudom küldeni.
bali105@t-email.hu
akko megvéve hol vagy helyileg?én pest...posta vagy személyes átvétel?
Szia!
80%-ban sötét simán átlátni rajta nekem is ilyen sötét van a gixeren.
Sziasztok!
Akinek van kedve csatlakozzon!
577 túra
szeva! érdekel! valamennyire átlátni rajta? vagy teli fekete?
Sziasztok!
Van egy ZX6r 98-as sötét bubis plexim 8000-be ha valakit érdekel.Zsír új csak berendelte valaki és baszott értejönni.
06303210309
bali105@t-email.hu
csak óvatosan
ma átéltem milyen amikor mind a két kerék elhagyja az aszfaltot, és nem is esel el ... hanem repüsz...geci kemény,bár sztem csak a szerencsén múlott hogy nem lett perec...de bááááááázzzzzzzz
Nekem is ezért világított az a piros lampion. Amikor nincs bent a bovden amivel a szelepet állítja akkor érzékeli és hibaként jelzi. De át lehet baszni egy kis trükkel.
úgy tudom semmi nincs csak kábel de holnap lehet lekapom az ülést és pontosan megnézem mi van a káoszba (nekem az a sok vezeték)
Látom komoly dolgokkal vagytok elfoglalva.
Fogsz egy GPS-t és leméred 50-nél 100-nál és feltételezed a linearitást

Egyébként helyes a hozzáállás, plusz én még söröznék is közbe (Villamosmérnökként)
Maga a motor hiányzik vagy a limiter ami átbassza mechanikailag a motort amikor határol?
sajna semmi tehát semmivel nem lehet átvágni az elektronikát és nekem sajna nincs bent és világit az a pici kis piros lámpa
szasztok csajok helyzet?
zsilett...
Há segítek szívesen. Amikor 100-at mutat 40-el mész. 250 alá ne engedd esni a kmó-át mert elkésel.
mérnökként azt is megtanultam h nem szopatom magam ha nem muszáj, előbb megkérdezem hogy valaki tudja-e,és ha nem akko megcsinálom én amúgy az az oldal frankó jah,gearingcommander.com,csak az elmélet... arra vagyok kíváncsi az enyém mit lép, nem egy táblázat mit mutat
Sima százalékszámítás. Általános iskola elég hozzá.
Strici, te egyszer linkeltél egy videót arról, hogy hogyan lehet szépen megpucerálni a féknyergeket. Meg van az még neked valahol?
multkor tomi belinkelt egy oldalt ahol áttételt számolhattál, ott voltak végsebességek is és azok arányából kiszámíthatod.

De basszalak a vascsőhöz milyen gépész vagy te, kiszámolod szépen egy fordulatnál menyit teker 15/40-el és mennyit teker 14/42-vel. az óra meg fordulatszámból tudja mennyivel mész így megkapod %-os arányban menyit csal az orád
na okosok aztat monnyátok má meg nekem hogy -1+2nél mennyit csal kb az óra?
minek az úgy sincs a kipufodba szelep. Nem lehet valahogy átbaszni az elektronikát, hogy ne nézze azt?