Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebay.com
04-05 ZX10 2004 2005 GEAR SENSOR switch transmission
This listing () has been removed, or this item is not available.
Nekem ez jön be a linkre!
Disznózsírmetál!
Leütnéd ezt nekem kurvafuttató...
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Odafele 90-110es tempó mert ugye a környék új! Passz nem figyeltem különösebben az órát mert simán eltévedtem útközben!
Itt egy kisebb írás amit a fastride oldalra írtam
Néztem én is ép ma de még nem rendeltem. Huh hallod Gutin hegységbe a szerpentin igen komoly! Mennyi idő alatt értél oda?
Ami az enyémen ebayről rendeltem valami 4000ft környékén állt meg a vége és szerintem baszott jó!
Jaj ok! Ha összejönn nemsokára ugyis kap egy másik lábtarto szetet csak megvan eddig minden gyári cucca és sajnáltam hogy frankon lepationtottam én is a balnak a végét..
No problem!
Illetve van még első hátsó lánckerekem! Csak kilett bontva de motoron még nem volt! Gondoltam megemlítem!Mert ez itt van nálam Debrecenbe!
ok. Köszi! facebookon átküldöm a címem. jeloltelek ismerosnek - ha nem gond XD
Most azon agyalok hogy hol a picsába lehet! Maradjunk már annyiban hogy vasárnap visszatérünk erre a témára! Rendben?!
Most megnéztem itt a Debreceni kecóban mert itt is van pár alkatrészem! Itt nincs! Szerintem otthon van újfaluba mert máshol nem lehet de oda csak vasárnap megyek haza..Ha neked ráér addig feltúrom a garázst!
Holnap megyek debrecenbe ha nem akarsz a postára elmegyek érte ha jo neked is.
Dobj egy címet és elküldöm!
igen nekem pont a bal kéne.
Az a dob de a motor is
bal oldali egyben van a jobb oldali vége lepattant! ...érdekel?
köszi! csak mert a gyári könyve valami ilyen szart ir hogy cserés már , de feleslegesen nem basznék ki rá csomo lovét :D
fogod hallani...áll egy feszítőből egy patronból egy futtatóból és a láncból..
bocs annyira nem vagyok szaki. komplet az mit jelent? :D honnan tudom hogy cserélni kell? csak mert 2t mocijaim voltak eddig azon ha beszart valami megált :D és szét szedtem bárhol bármikor :D
kompletten kell..amugy semmi értelme...én még nem cserélnék 32 nél vezláncot
Mennyibe fá egy vezérmolánc csere ? 32.000 van a mocimba most