Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd meg az elektró unot ott van a vasut környékén Pécsen
kawazsolti biztosntud hoznI gyárit, vagy bontóba keresel.
Sziasztok, plexi merevítést lehet vmerre keriteni? '96os zx6r ninja, eltörött a spiáter jobb oldalt.
okesz
Ok hétfőn körbenézek itt pécsett.
de azért még rákérdezgethetsz te is villamosságiban. Hátha. De amúgy ebayen sem találtam.
A fenébe. Még talán bontóra rákérdezek de szerintem ott ilyen nincs
Sziasztok!

Nektek is érdekes lehet, fórumtársnak 10.000 az ára, 2005 előtti minden 6-osra jó.
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
ott voltam. egy autóvillamosságiban, egy autómindenesben meg egy villanyszerelési boltba.
Basszus, megnézem maj hétfőn itt a pécsieket. Esetleg még autovillamosságiba lehetne ilyen nem?
voltam ma 3 boltba. Eddig semmi.
akkor következőre is érvényes
Tibi nagy valószínűséggel nem megy.
akkor nekem nem az van mert ezen van fekete sárga és rózsaszín vezeték tehát csak 3 eres valszeg a kilométer jeladóm van ha az akkor postázom neked amúgy powecomanderen a kis gombok mire valók azon nem lehet állítani? ja és max a kvalifikáción a 2 rajtrács az elfogadott vagy a 3. de itt Tibivel osztozhattok
az biza..egy zöld csatiban végződik 4 eres kábellel...az üresjelző külön kábelként csatlakozik bele a 3 as kábelkötegbe ami a szenzortól jön.
Melyik ez a szenzor ami az első lánckeréknél van? mert egy van nekem is pluszba
Na ilyet kell szerezni csak azt nem tudom honnan, neked van tipped?
igy már értem..
azaz
Nemtom. Nem az első eset. Amióta én ismerem 3X hagyta abba a pályázást.
Hm ezen a képen alulról a második az.
Kép
Egészségedre
fokozat jeladóm elment vadászni..nem tudja eldönteni hanyadikban van..multkori versenyen csodákat váltottam köll vennem egy kurva szenzort..zsírferivel mivan?eetünt mint picsa..